Сәтбаев қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 349 "2019 - 2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2019 жылғы 29 сәуірдегі № 386 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 мамырда № 5328 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 349 "2019 – 2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5092 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 08 қаңтарда, "Шарайна" газетінің 2019 жылғы 11 қаңтардағы №1 (2346) нөмірінде, жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019 – 2021 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 133 432 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 268 400 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 32 700 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 22 000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 7 810 332 мың теңге;
2) шығындар – 11 402 311 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – алу 30 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 30 000 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 238 879 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 238 879 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 30 000 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 268 879 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"5. Жергілікті атқарушы органның 2019 жылға арналған резерві 65 000 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата от 26 декабря 2018 года № 349 "О городском бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 29 апреля 2019 года № 386. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 мая 2019 года № 5328
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата от 26 декабря 2018 года № 349 "О городском бюджете на 2019 – 2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5092, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 08 января 2019 года, №1 (2346) газеты "Шарайна" от 11 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 133 432 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 268 400 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 32 700 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 22 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 810 332 тысячи тенге;
2) затраты – 11 402 311 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – минус 30 000 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30 000 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 238 879 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 238 879 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 30 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 268 879 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2019 год в сумме 65 000 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настящему решению.

48 102
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
147 018
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
943
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
39 533
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
209 534
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
130
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
597 642
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
47 470
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
39 403
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
39 403
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8 067
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
8 067
2
Әлеуметтiк көмек
452 410
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
441 710
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
142 384
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 900
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
96 997
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 333
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
75 722
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
93 819
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
29 555
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
10 700
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
10 700
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
97 762
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
97 762
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
69 003
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
300
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту

48 102
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
147 018
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
943
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
39 533
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
209 534
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
130
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
597 642
1
Социальное обеспечение
47 470
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
39 403
005
Государственная адресная социальная помощь
39 403
464
Отдел образования района (города областного значения)
8 067
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
8 067
2
Социальная помощь
452 410
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
441 710
002
Программа занятости
142 384
006
Оказание жилищной помощи
1 900
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
96 997
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 333
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
75 722
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
93 819
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
29 555
464
Отдел образования района (города областного значения)
10 700
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
10 700
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
97 762
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
97 762
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
69 003
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
300
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан