"2019-2021 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті туралы" 2018 жылғы 21 желтоқсандағы Саран қалалық мәслихатының 32 сессиясының № 352 шешіміне өзгерістерді енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2019 жылғы 15 мамырдағы 36 сессиясының № 407 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 мамырда № 5363 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті туралы" Саран қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы 32 сессиясының № 352 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5091 болып тіркелген, "Саран газеті" газетінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 104 санында, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрде эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 8 қаңтардағы жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға арналған бюджет 1 қосымшаға сәйкес, келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 288 915 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 18 039 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 300 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 270 576 мың теңге;
2) шығындар – 291 506 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер– 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша қалдық – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсім – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 2591 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2591 мың теңге:
қарыздың түсуі – 0 мың теңге;
қарызды өтеу – 0 мың теңге;
бюджеттік қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 2591 мың теңге.";

О внесении изменений в решение 32 сессии Саранского городского маслихата от 21 декабря 2018 года № 352 "О бюджете поселка Актас на 2019-2021 годы"
Решение 36 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 15 мая 2019 года № 407. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 мая 2019 года № 5363
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 32 сессии Саранского городского маслихата от 21 декабря 2018 года № 352 "О бюджете поселка Актас на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5091, опубликовано в газете "Саран газеті" от 28 декабря 2018 года № 104, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 8 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Актас на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3, соответственно, в том числе на 2019 год, согласно приложению 1, в следующих объемах:
1) доходы – 288 915 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 18 039 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 300 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 270 576 тысяч тенге;
2) затраты – 291 506 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 2591 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2591 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2591 тысяч тенге.";