Шахтинск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы XХVIII сессиясының № 1576/28 "2019 - 2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы № 1606/30 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 сәуірде № 5285 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы XХVIII сессиясының № 1576/28 "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5102 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 9 қаңтарда, 2019 жылғы 22 ақпандағы № 7 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 210 243 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 227 051 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 18 425 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 86 720 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 5 878 047 мың теңге;
2) шығындар - 7 269 298 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - минус 30 000 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 30 000 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 28 750 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 38 614 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 9 864 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті ) – минус 57 805 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 57 805 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 30 000 мың теңге;

О внесении изменений в решение XХVIII сессии Шахтинского городского маслихата от 26 декабря 2018 года № 1576/28 "О городском бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 29 марта 2019 года № 1606/30. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 апреля 2019 года № 5285. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XХVIII сессии Шахтинского городского маслихата от 26 декабря 2018 года № 1576/28 "О городском бюджете на 2019 – 2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5102, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 9 января 2019 года, в газете "Шахтинский вестник" № 7 от 22 февраля 2019 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 210 243 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 227 051 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 18 425 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 86 720 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 878 047 тысяч тенге;
2) затраты – 7 269 298 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – минус 30 000 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30 000 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 28 750 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 38 614 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 9 864 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 57 805 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 57 805 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 30 000 тысяч тенге;