"Шахтинск қалалық мәслихаттың 2018 жылғы 26 желтоқсандағы XXVIII сессиясының № 1577/28 "2019 - 2021 жылдарға арналған Шахтинск аймағындағы кенттер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2019 жылғы 8 мамырдағы № 1618/31 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 мамырда № 5349 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы XХVIII сессиясының № 1577/28 "2019-2021 жылдарға арналған Шахтинск аймағындағы кенттер бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5103 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 10 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Шахтинск аймағындағы кенттер бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 412 737 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 37 950 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 374 787 мың теңге;
2) шығындар - 416 349 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті ) – минус 3 612 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 3 612 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение XXVIII сессии Шахтинского городского маслихата от 26 декабря 2018 года № 1577/28 "О бюджете поселков Шахтинского региона на 2019-2021 годы"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 8 мая 2019 года № 1618/31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 мая 2019 года № 5349. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XХVIII сессии Шахтинского городского маслихата от 26 декабря 2018 года № 1577/28 "О бюджете поселков Шахтинского региона на 2019 – 2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5103, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 10 января 2019 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселков Шахтинского региона на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 412 737 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 37 950 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 374 787 тысячи тенге;
2) затраты – 416 349 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 3 612 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 612 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;