Есенгелді ауылдық округінің Пахотное ауылы аумағында орналасқан "Амантай" шаруа қожалығындағы шектеу шараларын тоқтату туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 15 шілдедегі № 27/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 шілдеде № 5411 болып тіркелді.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 18) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10 бабының 2 тармағының 10) тармақшасына сәйкес, Абай ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2019 жылғы 14 маусымына № 07-1-1-22/127 ұсынысының негізінде Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Есенгелді ауылдық округінің Пахотное ауылы аумағында орналасқан "Амантай" шаруа қожалығындағы шектеу шаралары тоқтатылсын.
2. Абай ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 18 шілдедегі № 28/01 "Есенгелді ауылдық округі Пахотное ауылының аумағында орналасқан "Амантай" шаруа қожалығына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4878 болып тіркелген, 2018 жылғы 28 шілдедегі № 29(4224) "Абай Ақиқат" аудандық газетінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 27 шілдеде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай ауданы әкімінің осы салаға басшылық ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі
Абай ауданының әкімі Б. Асанов

О снятии ограничительных мероприятий в крестьянском хозяйстве "Амантай" находящегося на территории Есенгельдинского сельского округа села Пахотное
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 15 июля 2019 года № 27/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 июля 2019 года № 5411
В соответствии с подпунктом 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 10) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления от 14 июня 2019 года № 07-1-1-22/127 главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Абайского района, акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Снять ограничительные мероприятия в крестьянском хозяйстве "Амантай" находящегося на территории Есенгельдинского сельского округа села Пахотное.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Абайского района от 18 июля 2018 года №28/01 "Об установлении ограничительных мероприятий в крестьянском хозяйстве "Амантай" находящегося на территории Есенгельдинского сельского округа села Пахотное" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4878, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 28 июля 2018 года № 29(4224), в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 27 июля 2018 года).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Абайского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Абайского района Б. Асанов