Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы 40 сессиясының № 40/431 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2019 жылғы 24 қазандағы № 53/568 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 қазанда № 5512 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 25 желтоқсандағы 40 сессиясының № 40/431 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5116 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2019 жылы 9 қаңтарда және 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 1 (4246) "Абай - Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 896 770 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 251 901 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 103 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 80 749 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7 547 017 мың теңге;
2) шығындар – 9 989 419 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – алу 43 400 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 64 388 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 107 788 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 49 249 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 49 249 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 64 388 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 114 873 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 99 734 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 5, 7 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение 40 сессии Абайского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 40/431 "O районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 24 октября 2019 года № 53/568. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 30 октября 2019 года № 5512. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 40 сессии Абайского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 40/431 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5116, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 9 января 2019 года и в районной газете "Абай-Ақиқат" от 9 января 2019 года № 1 (4246)) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 896 770 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 251 901 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17 103 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 80 749 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 547 017 тысяч тенге;
2) затраты – 9 989 419 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – минус 43 400 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 64 388 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 107 788 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 49 249 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 49 249 тысяч тенге:
поступление займов – 64 388 тысяч тенге;
погашение займов – 114 873 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 99 734 тысяч тенге.";
приложения 1, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

88 733
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
7 803
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
15 482
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
140 931
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
28 336
Абай аудандық мәслихатының
53 сессиясының
2019 жылғы 24 қазандағы
№ 53/568 шешіміне
3 қосымша
Абай аудандық мәслихатының
40 сессиясының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 40/431 шешіміне
7 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округтерінің әкімі аппараттары бойынша шығындар
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісінің атауы
Барлығы
Бағдарламаның атауы
123001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
123022 "Мемлекет тік органның күрделі шығыстары"

88 733
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
7 803
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
15 482
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
140 931
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
28 336
Приложение 3
к решению 53 сессии
Абайского районного маслихата
от 24 октября 2019 года № 53/568
Приложение 7
к решению 40 сессии
Абайского районного маслихата
от 25 декабря 2018 года № 40/431
Затраты по аппаратам акима города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2019 год
Наименование администратора бюджетных программ
Всего
Наименование программы
123001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
123022 "Капитальные расходы государственного органа"