Абай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 маусымдағы 30 сессиясының № 30/310 "Абай ауданының Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2019 жылғы 27 қарашадағы № 55/587 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 желтоқсанда № 5548 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 15/147 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 26.12.2023 № 15/147 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" және 2013 жылғы 18 қыркүйектегі № 983 "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін бекіту туралы" қаулыларына сәйкес Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 маусымдағы 30 сессиясының № 30/310 "Абай ауданынының Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2674 болып тіркелген, 2014 жылғы 12 шілдедегі № 27 (4030) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде, 2014 жылғы 17 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Абай ауданының Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларында:
1) 10-тармақтың:
5) тармақшасы алынып тасталсын;
6) тармақша келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6) Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күні - 16 желтоқсан:
Абай ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында тәрбиеленетін және оқитын балалары бар көп балалы отбасыларға.
Өмірлік қиын жағдай туындаған кезде азаматтарды мұқтаждар санатына жатқызу үшін табиғи зілзаланың немесе өрттің салдарынан азаматқа (отбасына) не оның мүлкіне зиян келтіру не әлеуметтік мәні бар амбулаториялық емделу кезеңінде – "туберкулез" ауруының болуы негіз болып табылады.";

О внесении изменений в решение 30 сессии Абайского районного маслихата от 12 июня 2014 года № 30/310 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Абайского района"
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 27 ноября 2019 года № 55/587. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 декабря 2019 года № 5548. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Карагандинской области от 26 декабря 2023 года № 15/147
Сноска. Утратило cилу решением Абайского районного маслихата Карагандинской области от 26.12.2023 № 15/147 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлениями Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" и от 18 сентября 2013 года № 983 "Об утверждении реестра государственных услуг", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 30 сессии Абайского районного маслихата от 12 июня 2014 года № 30/310 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Абайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2674, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 12 июля 2014 года № 27 (4030), в информационно–правовой системе "Әділет" 17 июля 2014 года), следующие изменения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Абайского района, утвержденных указанным решением:
1) в пункте 10:
подпункт 5) исключить;
подпункт 6) изложить в новой редакции следующего содержания:
"6) День Независимости Республики Казахстан - 16 декабря:
многодетные семьи, имеющие детей, воспитывающихся и обучающихся в дошкольных организациях образования Абайского района.
Основанием для отнесения граждан к категории нуждающихся при наступлении трудной жизненной ситуации является причинение ущерба гражданину (семье) либо его имуществу вследствие стихийного бедствия или пожара либо наличие социально-значимого заболевания – "туберкулез" в период амбулаторного лечения.";

2) 16-тармақтың 2) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Ыбышев
Абай аудандық мәслихатының хатшысы Б. Цай

2) подпункт 2) пункта 16 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Ыбышев
Секретарь Абайского районного маслихата Б. Цай