Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 5 ақпандағы № 05/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 ақпанда № 5182 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2012 жылғы 22 маусымдағы "Магистральдық құбыр туралы" Заңдарына сәйкес, Бұқар жырау ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Таратушы газ құбырының құрылысы үшін, жеке меншік иелерінен және жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймастан жалпы аумағы 22,5756 гектар мерзімі 5 (бес) жылға қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Бұқар жырау ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерімен белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілерiнiң эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға осы қаулының жолдануын қамтамасыз етсін;
2) Бұқар жырау ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында осы қаулының орналастырылуын қамтамасыз етілсін;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шаралар қолданылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Бұқар жырау ауданы әкімінің орынбасары Арман Шалиевич Дардаковқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бұқар жырау ауданының әкімі Ш. Мамалинов

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 5 февраля 2019 года № 05/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 февраля 2019 года № 5182
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 22 июня 2012 года "О магистральном трубопроводе", акимат Бухар-Жырауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком на 5 (пять) лет, без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей общей площадью 22,5756 гектар, для строительства распределительного газопровода.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений Бухар-Жырауского района" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан:
1) обеспечить направление настоящего постановления на официальное опубликование в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Бухар-Жырауского района;
3) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Бухар-Жырауского района Дардакова Армана Шалиевича.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Бухар-Жырауского района Ш. Мамалинов