Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 18 қантардағы № 02/01 "Мемлекеттік сатып алуды бірынғай ұйымдастырушысын айқындау туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 19 наурыздағы № 12/03 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 наурызда № 5263 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 18 қаңтардағы № 02/01 "Мемлекеттік сатып алуды бірынғай ұйымдастырушысын айқындау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4594 болып тіркелген, 2018 жылғы 3 ақпандағы № 5 (1246) "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылдың 2 ақпанында жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Сапар Каиркенович Сатаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ш. Мамалинов

О признании утратившим силу постановления акимата Бухар-Жырауского района от 18 января 2018 года № 02/01 "Об определении единого организатора государственных закупок"
Постановление акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 19 марта 2019 года № 12/03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 марта 2019 года № 5263
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Бухар-Жырауского района от 18 января 2018 года №02/01 "Об определении единого организатора государственных закупок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4594, опубликовано в районной газете "Бұқар жырау жаршысы" от 3 февраля 2018 года №5 (1246), Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 2 февраля 2018 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сатаева Сапара Каиркеновича.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Ш. Мамалинов