Қауымдық сервитутты белгілеу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 26 наурыздағы № 13/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 наурызда № 5269 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына талшықты-оптикалық байланыс желісін (ТОБЖ) жобалау, төсеу және пайдалану үшін, жалпы көлемі – 47,59 гектар жер учаскесін жер пайдаланушылардан алып қоймай 3 (үш) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Бұқар жырау ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Бұқар жырау ауданы әкімінің орынбасары Арман Шалиевич Дардаковқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бұқар жырау ауданының әкімі Ш. Мамалинов

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 26 марта 2019 года № 13/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 марта 2019 года № 5269
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком на 3 (три) года, без изъятия земельных участков у землепользователей акционерному обществу "Казахтелеком" для проектирования, прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи (ВОЛС), общей площадью – 47,59 гектар.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений Бухар-Жырауского района" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Дардакова Армана Шалиевича.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Бухар-Жырауского района Ш. Мамалинов