Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 31 наурыздағы № 30/02 "Жаңаарқа ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды анықтау туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 20 маусымдағы № 51/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 маусымда № 5397 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы", 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" №264 бұйрығына сәйкес, Жаңаарқа ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 31 наурыздағы №30/02 "Жаңаарқа ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды анықтау туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3774 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде 2016 жылдың 16 мамырында, "Жаңаарқа" аудандық газетінің 2016 жылы 21 мамырында №24 (9754) санында жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жаңаарқа ауданы әкімінің орынбасары Бауыржан Қуандықұлы Серіковке жүктелсін.
3. Осы қаулы жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ю. Бекқожин
Жаңаарқа ауданы әкімдігінің
2019 жылғы " __ " _______
№_____ қаулысына
қосымша
Жаңаарқа ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 31 наурыздағы
№30/02 қаулысына
қосымша
Жаңаарқа ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыруға арнайы бөлінген орыңдар
№ р/с
Елді мекенінің атауы
Орналасқан орны
1.
Атасу кенті
Тәуелсіздік даңғылы, 30 А, аудандық байланыс торабы ғимаратының алдындағы алаң
2.
Атасу кенті
Абай 31 көшесіндегі алаң
3.
Атасу кенті
Абай көшесі, 36, Тәуелсіздік саябағының алаңы
4.
Атасу кенті
С.Сейфуллин даңғылы, 13, "Мәдени сауық орталығы" ғимаратының алдындағы алаң
5.
Атасу кенті
С.Сейфуллин даңғылы 20, "Микроқаржы ұйымы" ғимаратының алдындағы алаң
6.
Атасу кенті
Ш.Уалиханов көшесі, 18Б, жеке кәсіпкер "Ж.Жумабаев" монша ғимаратының алдындағы алаң
7.
Атасу кенті
С.Сейфуллин даңғылы, 15а, орталық алаң
8.
Атасу кенті
С.Сейфуллин даңғылы, 61, теміржол вокзалы ғимаратының алдындағы алаң
9.
Атасу кенті
С.Сейфуллин даңғылы, 22, "Сұлтан" тойханасының алдындағы автотұрақ алаңы
10.
Қызылжар кенті
Даулетбеков көшесі, 14, вокзалдың алдындағы алаң
11.
Ақтүбек ауылы
Байтерек 14 көшесіндегі алаң
12.
Айнабұлақ ауылы
Достық көшесі, 11 ауылдың мәдениет үйі ғимаратының алдындағы алаң
13.
Ақтау ауылы
Достық 8 көшесіндегі алаң
14.
Атасу ауылы
Тәуелсіздік көшесі, 5, ауылдың мәдениет үйі ғимаратының алдындағы алаң
15.
Талдыбұлақ ауылы
Тәуелсіздік 2 көшесіндегі алаң
16.
Бидайық ауылы
Орталық 3 көшесіндегі алаң
17.
Ералиев ауылы
Орталық көшесі, 13, ауылдың мәдениет үйі ғимаратының алдындағы алаң
18.
М.Жұмажанов атындағы ауылы
Сейфуллин 7 көшесіндегі алаң
19.
Ынталы ауылы
Тәуелсіздік көшесі, 2 орталық саябақтың алаңы
20.
Түгіскен ауылы
Ы.Жұмабеков көшесі, 48, ауылдың мәдениет үйі ғимаратының алдындағы алаң
21.
Ынтымақ ауылы
Саябақ көшесі, 15, ауылдың мәдениет үйі ғимаратының алдындағы алаң
22.
Орынбай ауылы
Мектеп көшесі, 7, ауылдың мәдениет үйі ғимаратының алдындағы алаң

О внесении изменения в постановление акимата Жанааркинского района от 31 марта 2016 года № 30/02 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Жанааркинского района"
Постановление акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 20 июня 2019 года № 51/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 июня 2019 года № 5397
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", 6 апреля 2016 года "О правовых актах", 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", приказа исполняющего обязанности министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли", акимат Жанааркинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жанааркинского района от 31 марта 2016 года №30/02 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Жанааркинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3774, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 16 мая 2016 года, в районной газете "Жаңаарқа" 21 мая 2016 года №24 (9754)) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Серикова Бауыржана Куандыковича.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким района Ю. Беккожин
Приложение
к постановлению акимата
Жанааркинского района
от "___" _______ 2019 года
№_____
Приложение
к постановлению акимата
Жанааркинского района
от 31 марта 2016 года
№30/02
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Жанааркинского района
№ п/п
Наименование населенного пункта
Место расположения
1.
поселок Атасу
Площадь перед зданием районного узла связи, проспект Тәуелсіздік, 30 А
2.
поселок Атасу
Площадь по улице Абая, 31
3.
поселок Атасу
Площадь парка Тәуелсіздік, улица Абая, 36
4.
поселок Атасу
Площадь перед зданием "Культурно – досуговый центр", проспект С.Сейфуллина, 13
5.
поселок Атасу
Площадь перед зданием "Микрофинансовая организация", проспект С.Сейфуллина, 20
6.
поселок Атасу
Площадь перед зданием бани индивидуального предпринимателя "Ж.Жумабаев", улица Ш.Уалиханова, 18Б
7.
поселок Атасу
Центральная площадь по проспекту С.Сейфуллина, 15а
8.
поселок Атасу
Площадь возле железнодорожного вокзала, проспект С.Сейфуллина, 61
9.
поселок Атасу
Площадь автостоянки перед зданием тойханы "Сұлтан", проспект С.Сейфуллина, 22
10.
поселок Қызылжар
Площадь перед зданием вокзала, улица Даулетбекова, 14
11.
село Актубек
Площадь по улице Байтерек, 14
12.
село Айнабулак
Плошадь перед зданием сельского дома культуры, улица Достык, 11
13.
село Актау
Плошадь по улице Достык, 8
14.
село Атасу
Плошадь перед зданием сельского дома культуры, улица Тәуелсіздік, 5
15.
селоТалдыбулак
Плошадь по улице Тәуелсіздік, 2
16.
село Бидаик
Плошадь по улице Орталық, 3
17.
село Ералиево
Плошадь перед зданием сельского дома культуры, улица Орталық, 13
18.
село имени М.Жумажанова
Плошадь по улице Сейфуллина, 7
19.
село Инталы
Плошадь центрального парка. улица Тәуелсіздік, 2
20.
село Тугускен
Плошадь перед зданием сельского дома культуры, улица Ы.Жұмабекова, 48
21.
село Интумак
Плошадь перед зданием сельского дома культуры, улица Саябақ, 15
22.
село Орынбай
Плошадь перед зданием сельского дома культуры, улица Мектеп, 7