Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 14 ақпандағы № 11/01 "Жаңаарқа ауданы бойынша 2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ананың төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 10 желтоқсандағы № 117/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 желтоқсанда № 5587 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2017 жылғы 27 қарашадағы №597 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытудың, орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім берудің, сондай-ақ кредиттік оқыту технологиясын есепке алғандағы жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім берудің жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыру әдістемесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16137 тіркелген) бұйрығына сәйкес, Жаңаарқа ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 14 ақпандағы №11/01 "Жаңаарқа ауданы бойынша 2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ананың төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5192 болып тіркелген, 2019 жылғы 23 ақпандағы №11 (9902) "Жаңаарқа" аудандық газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 01 наурызында жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жаңаарқа ауданы әкімінің орынбасары Қожықаев Қанат Шубайұлына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ю. Бекқожин
Жаңаарқа ауданы әкімдігінің
2019 жылғы_____ №____қаулысына
қосымша
Жаңаарқа ауданы әкімдігінің

О внесении изменения в постановление акимата Жанааркинского района от 14 февраля 2019 года № 11/01 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2019 год по Жанааркинскому району"
Постановление акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 10 декабря 2019 года № 117/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 декабря 2019 года № 5587. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 27 июля 2007 года "Об образовании", приказа Министра образования и науки Республики Казахстан от 27 ноября 2017 года № 597 "Об утверждении Методики подушевого нормативного финансирования дошкольного воспитания и обучения, среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, а также высшего и послевузовского образования с учетом кредитной технологии обучения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 16137), акимат Жанааркинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жанааркинского района от 14 февраля 2019 года №11/01 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2019 год по Жанааркинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5192, опубликовано в районной газете "Жаңаарқа" от 23 февраля 2019 года №11 (9902), Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 01 марта 2019 года), следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жанааркинского района Кожукаева Каната Шубаевича.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Ю. Беккожин
Приложение
к постановлению акимата
Жанааркинского района
от ______ 2019 года №______
Приложение
к постановлению акимата
Жанааркинского района

2019 жылғы 14 ақпандағы
№11/01 қаулысына қосымша
Жаңаарқа ауданы бойынша 2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ананың төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының түрі
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы ата-аналардың бір айға ақы төлеу мөлшері (теңге)
Бір тәрбиеленушіге бір айға жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге) кем емес
мемлекеттік
Жеке
мемлекеттік
жеке
мемлекеттік
Жеке
1.
"Атасу кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Қарлығаш" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны

от 14 февраля 2019 года
№11/01
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2019 год по Жанааркинскому району
Вид дошкольной организации образования
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (в тенге)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц не менее (в тенге)
государственный
частный
государственный
частный
государственный
Частный
1.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад "Карлыгаш" государственного учреждения "Аппарат акима поселка Атасу"