Қарқаралы ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 18 сәуірдегі № 146 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 сәуірде № 5297 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес Қарқаралы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 4 сәуірдегі № 81 "Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын жұмыстардың тізбесін айқындау туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3755 болып тіркелген, 2016 жылғы 28 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 30 сәуірде № 35-36 (11470) "Қарқаралы" газетінде жарияланған) қаулысы;
2) Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 16 тамыздағы № 192 "Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 04 сәуірдегі № 81 "Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын жұмыстардың тізбесін айқындау туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3952 болып тіркелген, 2016 жылғы 16 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 17 қыркүйекте № 75-76 (11508) "Қарқаралы" газетінде жарияланған) қаулысы.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Максутов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Каркаралинского района
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 18 апреля 2019 года № 146. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 22 апреля 2019 года № 5297
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Каркаралинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата Каркаралинского района от 4 апреля 2016 года № 81 "Об определении перечня работ по которым организация и проведение государственных закупок осуществяется единым организатором" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3755, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 28 апреля 2016 года, в газете "Қарқаралы" от 30 апреля 2016 года № 35-36 (11470));
2) постановление акимата Каркаралинского района от 16 августа 2016 года № 192 "О внесении изменения в постановление акимата Каркаралинского района от 04 апреля 2016 года № 81 "Об определении перечня работ по которым организация и проведение государственных закупок осуществляется единым организатором" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3952, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 16 сентября 2016 года, в газете "Қарқаралы" от 17 сентября 2016 года № 75-76 (11508)).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района К. Максутов