Қарқаралы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 маусымдағы XXX сессиясының № VI-30/269 "Қарқаралы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болуы және жинақталу нормаларын, сондай-ақ тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифті бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 қазандағы № VI-47/398 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 қазанда № 5515 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2018 жылғы 15 қазандағы № 409 "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы № 145 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 17634 болып тіркелген) сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 маусымдағы XXX сессиясының № VI-30/269 "Қарқаралы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болуы және жинақталу нормаларын, сондай-ақ тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифті бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4862 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылы 20 шілдеде, 2014 жылғы 21 шілдедегі "Қарқаралы" № 29 (11673) газетінде жарияланған), келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, аудандық мәслихат хатшысы С. Нуркенов
Қарқаралы аудандық мәслихатының
2019 жылғы _________________
№ _________ шешіміне
қосымша
Қарқаралы аудандық мәслихатының

О внесении изменения в решение ХХХ сессии Каркаралинского районного маслихата от 29 июня 2018 года № VI-30/269 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, а также тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Каркаралинскому району"
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 22 октября 2019 года № VI-47/398. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 30 октября 2019 года № 5515
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 15 октября 2018 года № 409 "О внесении изменений в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года № 145 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 17634), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХ сессии Каркаралинского районного маслихата от 29 июня 2018 года № VI-30/269 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, а также тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Каркаралинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4862, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 июля 2018 года, в газете "Қарқаралы" от 21 июля 2018 года № 29 (11673)), следующее изменение:
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, секретарь районного маслихата С. Нуркенов
Приложение
к решению Каркаралинского районного маслихата
от ______________ 2019 года
№ ________
Приложение 1
к решению Каркаралинского районного маслихата