2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № VI-51/418 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 желтоқсанда № 5642 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11658561 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1090010 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8951 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 10555600 мың теңге;
2) шығындар – 12700317 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 34464 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 47718 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13254 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 1076220 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1076220 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 791577 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 13254 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 297897 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 13.10.2020 № VI-61/512 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020 жылға арналған аудан бюджетіне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша – 75 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша – 80 пайыз.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 03.09.2020 № VI-60/508 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемі 6955777 мың теңге сомасында қарастырылсын.
4. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен қала, кент, ауылдық округтер бюджеттеріне 882926 мың теңге сомасында субвенциялар көлемі қарастырылсын.
5. Аудандық бюджет шығыстарының құрамында аудандық бюджеттен 2020-2022 жылдарға арналған қала, кент, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.

О районном бюджете на 2020-2022 годы
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 25 декабря 2019 года № VI-51/418. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 31 декабря 2019 года № 5642. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 11658561 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1090010 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8951 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10555600 тысяч тенге;
2) затраты – 12700317 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 34464 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 47718 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13254 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 1076220 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1076220 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 791577 тысяч тенге;
погашение займов – 13254 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 297897 тысяч тенге..
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 13.10.2020 № VI-61/512 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Установить на 2020 год нормативы распределения доходов в районный бюджет в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу – 75 процентов;
2) по социальному налогу – 80 процентов.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 03.09.2020 № VI-60/508 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 6955777 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты города, поселка, сельских округов в сумме 882926 тысяч тенге.
5. Учесть в составе расходов районного бюджета субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты города, поселка, сельских округов на 2020-2022 годы согласно приложению 4.

6. 2020 жылға арналған аудандық бюджет түсімдерінің құрамында нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
7. Аудан әкімдігінің 2020 жылға арналған резерві 42000 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту.7-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 14.05.2020 № VI-55/469 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. Алынып тасталды - Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 20.03.2020 № VI-54/460 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

6. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2020 год целевые трансферты и бюджетные кредиты согласно приложению 5.
7. Утвердить резерв акимата района на 2020 год в сумме 42000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 14.05.2020 № VI-55/469 (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Исключен решением Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 20.03.2020 № VI-54/460 (вводится в действие с 01.01.2020).

9. 2020 жылға арналған аудандық бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Кәрім
Сессия төрағасы, аудандық мәслихат хатшысы С. Нуркенов
Қарқаралы аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ VI-51/418
шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет

9. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2020 год согласно приложению 6.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии М. Кәрім
Председатель сессии, секретарь районного маслихата С. Нуркенов
Приложение 1 к решению
Каркаралинского районного
маслихата
от 25 декабря 2019 года
№ VI-51/418
Районный бюджет на 2020 год