Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Егіндібұлақ ауылдық округінің әкімінің 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 01 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 16 қаңтарда № 5155 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарына сәйкес, Егіндібұлақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ірі қара малдың арасынан бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитариялық іс-шараларды жүргізуіне байланысты, Егіндібұлақ ауылдық округінің Егіндібұлақ ауылындағы Балқантау көшесі аумағында белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Қарқаралы ауданының Егіндібұлақ ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 05 қыркүйектегі № 03 "Егіндібұлақ ауылдық округінің Егіндібұлақ ауылындағы Балқантау көшесі аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 4936 болып тіркелген, 2018 жылғы 15 қыркүйектегі № 37 (11681) "Қарқаралы" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылы 18 қыркүйекте жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндібұлақ ауылдық округінің әкімі М. Мадикенова
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы
министрлігі ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитететінің Қарқаралы аудандық
аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Т.Ж. Көпжасаров
11 қаңтар 2019 жыл

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Егиндыбулакского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 11 января 2019 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 января 2019 года № 5155
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", аким Егиндыбулакского сельcкого округа РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации бруцеллеза среди крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия, установленные на территории улицы Балкантау села Егиндыбулак Егиндыбулакского сельского округа.
2. Признать утратившим силу решение акима Егиндыбулакского сельского округа Каркаралинского района от 05 сентября 2018 года № 03 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории улицы Балкантау села Егиндыбулак Егиндыбулакского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4936, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 15 сентября 2018 года № 37 (11681), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 18 сентября 2018 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Егиндыбулакского сельского округа М. Мадикенова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Каркаралинская районная территориальная
инспекция комитета ветеринарного контроля
и надзора Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
Т.Ж. Копжасаров
11 января 2019 года