2019 жылға мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 25 қаңтардағы № 03/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 қаңтарда № 5171 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меншік түріне және ұйымдастырушылық-құқықтық нысанына қарамастан ұйымдар үшін қызметкерлердің тізімдік санынан қосымшаға сәйкес мүгедектер үшін жұмыс орындары квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндеттерін атқарушысы
М. Жуманов
Нұра ауданы әкімдігінің

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов на 2019 год
Постановление акимата Нуринского района Карагандинской области от 25 января 2019 года № 03/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 января 2019 года № 5171
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Для организаций независимо от организационно-правовой формы и формы собственности в процентном выражении от списочной численности работников установить квоту рабочих мест для инвалидов согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района
М. Жуманов
Приложение
к постановлению акимата
Нуринского района

2019 жылғы "25" қаңтардағы
№ 03/01 қаулысына
қосымша
Мүгедектер үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін ұйымдардың тізімі:
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның көлемі (% жұмыскерлердің тізімдік санынан)
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны
1.
Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімдігінің, білім беру бөлімінің "Киевка № 2 жалпы орта білім беретін қазақ мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
78
2.
Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімдігінің, білім беру бөлімінің "Киевка № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
57
2
1

от "25" января 2019 года
№ 03/01
Перечень организаций, для которых устанавливается квота рабочих мест для инвалидов:
Наименование организаций
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для инвалидов
1
Коммунальное государственное учреждения "Киевская казахская общеобразовательная школа № 2" отдела образования акимата Нуринского района Карагандинской области
78
2
2
2
Коммунальное государственное учреждения "Киевская средняя общеобразовательная школа № 1" отдела образования акимата Нуринского района Карагандинской области
57
2
1