Жария сервитут белгілеу туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 26 наурыздағы № 18/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 наурызда № 5268 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Осакаровского района Карагандинской области от 26 марта 2019 года № 18/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 марта 2019 года № 5268
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына талшықты – оптикалық байланыс желісін тарту және пайдалану үшін ауданы 50,5242 гектар жер учаскелерін жер пайдаланушылардан алып қоймай, үш жыл мерзімге жер учаскелеріне жария сервитут белгіленсін.
2. "Осакаров ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Осакаров ауданы әкімінің орынбасары Руслан Есенбекұлы Нұрмұханбетовке жүктелсін.

1. Установить акционерному обществу "Казахтелеком" публичный сервитут сроком на три года, без изъятия земельных участков у землепользователей, на земельные участки площадью 50,5242 гектар для прокладки и эксплуатации волоконно – оптической линии связи, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений Осакаровского района" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Осакаровского района Нурмуханбетова Руслана Есенбековича.