Родниковск ауылдық округінің Қарасу ауылы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 14 маусымдағы № 35/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 маусымда № 5387 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 74/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 23.12.2019 № 74/01 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-бабының 2-тармағының 9) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 18) тармақшасына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ірі қара малдың арасында бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты, Родниковск ауылдық округінің Қарасу ауылының аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Ветеринариялық-санитариялық, сауықтыру және шектеу іс-шаралары Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес өткізілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Кобжанов

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Карасу Родниковского сельского округа
Постановление акимата Осакаровского района Карагандинской области от 14 июня 2019 года № 35/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 июня 2019 года № 5387. Утратило силу постановлением акимата Осакаровского района Карагандинской области от 23 декабря 2019 года № 74/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Осакаровского района Карагандинской области от 23.12.2019 № 74/01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Карасу Родниковского сельского округа в связи с возникновением болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Провести ветеринарно-санитарные, оздоровительные и ограничительные мероприятия в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Контроль за выполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Кобжанов