Осакаров аудандық мәслихатының 43 сессиясының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 556 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 шілдедегі № 699 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 шілдеде № 5416 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы 43 сессиясының "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 556 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5136 болып тіркелген, 2019 жылғы 19 қаңтарда "Сельский труженик" газетінде № 3 (7643), Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 18 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 024 570 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 752 004 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 11 075 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 17 364 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 6 244 127 мың теңге;
2) шығындар – 7 054 220 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 109 987 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 147 712 мың тенге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 37 725 мың тенге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 139 637 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 139 637 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 147 712 мың теңге;

О внесении изменений в решение 43 сессии Осакаровского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 556 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 22 июля 2019 года № 699. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 июля 2019 года № 5416. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 43 сессии Осакаровского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 556 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5136, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 19 января 2019 года № 3 (7643), Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 января 2019 года), следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 024 570 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 752 004 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 11 075 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 17 364 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 244 127 тысяч тенге;
2) затраты – 7 054 220 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 109 987 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 147 712 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 37 725 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 139 637 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 139 637 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 147 712 тысяч тенге;