Жария сервитут белгілеу туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданы Молодежный кентінің әкімінің 2019 жылғы 26 наурыздағы № 3 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 наурызда № 5272 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Молодежный кентінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына талшықты – оптикалық байланыс желісін тарту және пайдалану үшін Молодежный кентінде ауданы 2,3500 гектар жер учаскесі жер пайдаланушылардан алып қоймай, үш жыл мерзімге жер учаскелеріне жария сервитут белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды Молодежный кенті әкімінің орынбасары Е.Б. Нұрқановқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім А. Садиков

Об установлении публичного сервитута
Решение акима поселка Молодежный Осакаровского района Карагандинской области от 26 марта 2019 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 марта 2019 года № 5272
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким поселка Молодежный РЕШИЛ:
1. Установить акционерному обществу "Казахтелеком" публичный сервитут сроком на три года, без изъятия земельного участка у землепользователей, на земельный участок в поселке Молодежный площадью 2,3500 гектар для прокладки и эксплуатации волоконно – оптической линии связи.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима поселка Молодежный Нурканова Е.Б.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким А. Садиков