Шет аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы XXVI сессиясының "Шет ауданының ауылдық округ және кенттерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы" № 26/227 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2019 жылғы 7 маусымдағы № 30/266 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 маусымда № 5384 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шет аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы XXVI сессиясының "Шет ауданының ауылдық округ және кенттерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы" №26/227 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5146 болып тіркелген, 2019 жылғы 29 қаңтардағы "Шет Шұғыласы" №05 (10.730) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылдың 23 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1, 2, 3, 4, 5 тармақтар келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019 - 2021 жылдарға арналған Ақсу-Аюлы ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 266652 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 253652 мың теңге;
2) шығындар – 269916 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3264 мың теңге.";
"2. 2019 - 2021 жылдарға арналған Ақадыр кентінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 362406 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 23000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 339406 мың теңге;
2) шығындар – 364363 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение XХVI сессии Шетского районного Маслихата от 29 декабря 2018 года № 26/227 "Об утверждении бюджетов на 2019-2021 годы сельского округа и поселков Шетского района"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 7 июня 2019 года № 30/266. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 июня 2019 года № 5384
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XХVI сессии Шетского районного маслихата от 29 декабря 2018 года №26/227 "Об утверждении бюджетов на 2019-2021 годы сельского округа и поселков Шетского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5146, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" 29 января 2019 года № 05 (10. 730), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 января 2019 года), следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксу-Аюлинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 266652 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 253652 тысяч тенге;
2) затраты – 269916 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3264 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет поселка Агадырь на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6 в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 362406 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 339406 тысяч тенге;
2) затраты – 364363 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;