Шет ауданының ауылдық округтердің және кенттерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 35/317 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 қаңтарда № 5671 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Ақсу-Аюлы ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 389414 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 382414 мың теңге;
2) шығындар – 419254 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 19320 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 19320 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10520 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 09.11.2020 № 43/400 (01.01.2020 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
2. 2020 - 2022 жылдарға арналған Ақадыр кентінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 511097 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9516 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 501581 мың теңге;
2) шығындар – 538590 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 9500 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9500 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 17993 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 09.11.2020 № 43/400 (01.01.2020 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.

Об утверждении бюджетов на 2020-2022 годы сельских округов и поселков Шетского района
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 27 декабря 2019 года № 35/317. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 января 2020 года № 5671.
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аксу-Аюлинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 389414 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 382414 тысяч тенге;
2) затраты – 419254 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 19320 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19320 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10520 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Шетского районного маслихата Карагандинской области от 09.11.2020 № 43/400 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет поселка Агадырь на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6 в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 511097 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9516 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 501581 тысяч тенге;
2) затраты – 538590 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 9500 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9500 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 17993 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Шетского районного маслихата Карагандинской области от 09.11.2020 № 43/400 (вводится в действие с 01.01.2020).

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 09.11.2020 № 43/400 (01.01.2020 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
26. 2020 жылға кент және ауылдық округтердің бюджеттерінен қаржыландырылатын, азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн білім беру саласындағы мамандарға, қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 25 – в редакции решения Шетского районного маслихата Карагандинской области от 09.11.2020 № 43/400 (вводится в действие с 01.01.2020).
26. Установить на 2020 год специалистам в области образования, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, финансируемым из бюджета поселка и сельских округов, повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

27. Бюджет кірістерінің құрамында 76 қосымшаға сәйкес 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеттен кенттер және ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар ескерілсін.
28. 2020 жылға арналған кенттер және ауылдық округтердің бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 77 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
29. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы, аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Тулеукулов
Шет аудандық
мәслихаттың

27. Учесть в составе поступлений бюджета бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты поселков и сельских округов на 2020-2022 годы согласно приложению 76.
28. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета поселков и сельских округов на 2020 год согласно приложению 77.
29. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии, секретарь районного маслихата Б. Тулеукулов
Приложение 1 к решению
Шетского районного
маслихата