2020 - 2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 36/347 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 желтоқсанда № 5640 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 3593785 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 318107 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 22489 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 18080 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 3235109 мың теңге;
2) шығындар - 4303410 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - алу 9749 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 9749 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – алу 699876 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 699876 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 669149 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 30727 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 19.11.2020 № 42/432 (01.01.2020 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
2. 2020 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен қала бюджетіне берілетін субвенциялардың мөлшері 2208316 мың теңге сомасында ескерілсін.

О городском бюджете на 2020 - 2022 годы
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 26 декабря 2019 года № 36/347. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 31 декабря 2019 года № 5640. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 3593785 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 318107 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 22489 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 18080 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 3235109 тысяч тенге;
2) затраты - 4303410 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 9749 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 9749 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 699876 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 699786 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 669149 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 30727 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 19.11.2020 № 42/432 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть в составе поступлений городского бюджета на 2020 год объем субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджет города, в сумме 2208316 тысяч тенге.

3. 2020 жылға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві 6782 мың теңге сомасында бекітілсін.
4. 2020 жылға арналған бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2020 жылға арналған инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған, жергілікті бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на 2020 год в сумме 6782 тысяч тенге.
4. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2020 год согласно приложению 4.
5. Утвердить перечень местных бюджетных программ развития на 2020 год, направляемых на реализацию инвестиционных проектов согласно приложению 5.