"Қызылорда облысы бойынша іске асырылуы жоспарланатын жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 15 ақпандағы №89 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 19 сәуірдегі № 309 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 сәуірде № 6776 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 2022 жылғы 7 қыркүйектегі № 133 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 07.09.2022 № 133 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік-жекешелік әріптестік туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 31 қазандағы Заңының 24-бабының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қызылорда облысы бойынша іске асырылуы жоспарланатын жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 15 ақпандағы № 89 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5748 нөмірімен тіркелген, облыстық "Сыр бойы", "Кызылординские вести" газеттерінде 2017 жылғы 11 наурызында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2017 жылдың 18 наурызында жарияланған) келесідей толықтырулар енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Қызылорда облысы бойынша іске асырылуы жоспарланатын жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесі мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"35. Арал қаласындағы "Арал аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Арал аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны мен "Арал аудандық жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерді тіркеу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының бу қазандықтарын жаңғырту және сервистік қызмет көрсету (2019 – 2021 жылдарға).
36. Арал қаласындағы "Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Жарасқан Әбдірашев атындағы № 62 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мен "Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 220 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бу қазандықтарын жаңғырту және сервистік қызмет көрсету (2019-2021 жылдарға).
37. Шиелі ауданы Шиелі кентіндегі Шиелі аудандық білім бөлімінің "№ 47 М.В. Ломоносов атындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Шиелі аудандық білім бөлімінің "№ 48 Ә. Қоңыратбаев атындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Шиелі аудандық білім бөлімінің "№ 244 Ы. Жахаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мен Шиелі кенті әкімі аппаратының "Арман мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының бу қазандықтарын жаңғырту және сервистік қызмет көрсету (2018-2021 жылдарға).

О внесении дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 15 февраля 2017 года №89 "Об утверждении перечня местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации по Кызылординской области"
Решение Кызылординского областного маслихата от 19 апреля 2019 года № 309. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 22 апреля 2019 года № 6776. Утратило силу решением Кызылординского областного маслихата от 7 сентября 2022 года № 133
Сноска. Утратило силу решением Кызылординского областного маслихата от 07.09.2022 № 133 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 24 Закона Республики Казахстан от 31 октября 2015 года "О государственно-частном партнерстве" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата от 15 февраля 2017 года № 89 "Об утверждении перечня местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации по Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5748, опубликовано 11 марта 2017 года в областных газетах "Сыр бойы", "Кызылординские вести" и 18 марта 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие дополнения:
перечень местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации по Кызылординской области, утвержденный указанным решением, дополнить строками следующего содержания:
"35. Модернизация и сервисное обслуживание котельных коммунального государственного казенного предприятия "Аральский районный дом культуры" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел культуры и развития языков" и коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния" в городе Аральск (на 2019 – 2021 годы).
36. Модернизация и сервисное обслуживание котельных коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 62 имени Жараскана Абдрашева" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования" и коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 220" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования" в городе Аральск (на 2019-2021 годы).
37. Модернизация и сервисное обслуживание котельных коммунального государственного учреждения Шиелийского районного отдела образования "Школа-лицей № 47 имени М.В. Ломоносова", коммунального государственного учреждения Шиелийского районного отдела образования "Школа-лицей № 48 имени А. Коныратбаева", коммунального государственного учреждения Шиелийского районного отдела образования "Средняя школа № 244 имени Ы. Жахаева" и коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Арман" аппарата акима Шиели в поселке Шиели Шиелийского района (на 2019-2021 годы).

38. Шиелі ауданы Шиелі кентіндегі Шиелі аудандық білім бөлімінің "№ 127 Ш. Уәлиханов атындағы орта мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Шиелі аудандық білім бөлімінің "№ 219 Ы. Алтынсарин атындағы қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Шиелі аудандық білім бөлімінің № 270 Ғафур Мұхамеджанов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Шиелі аудандық білім бөлімінің "№ 47 М.В. Ломоносов атындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (ескі) мен "Шиелі аудандық оқушылар үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының бу қазандықтарын жаңғырту және сервистік қызмет көрсету (2019-2021 жылдарға).
39. Қызылорда қаласында тұрмыстық қатты қалдықтарды сұрыптау кешені полигонының құрылысы және сыртқы инженерлік желілерді жеткізу (2019-2022 жылдарға).
40. Қызылорда облысының мемлекеттік органдарына талшықты-оптикалық байланыс желісін тарту (2019-2023 жылдарға).
41. Шиелі ауданының индустриалдық аймағына темір жол тарту (2019-2023 жылдарға).".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Қызылорда облыстық мәслихатының
кезекті 29-сессиясының төрағасы
Ш. Әбдікәрімов
Қызылорда облыстық мәслихатының
хатшысы
Н. Байқадамов

38. Модернизация и сервисное обслуживание котельных коммунального государственного учреждения Шиелийского районного отдела образования "Средняя школа-лицей № 127 Ш. Уалиханова", коммунального государственного учреждения Шиелийского районного отдела образования "Казахская средняя школа № 219 имени Ы. Алтынсарина", коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 270 имени Гафура Мухамеджанова Шиелийского районного отдела образования", коммунального государственного учреждения Шиелийского районного отдела образования "Школа-лицей № 47 имени М.В. Ломоносова" (старой) и государственного коммунального казенного предприятия "Шиелийский районный дом школьников" в поселке Шиели Шиелийского района (на 2019-2021 годы).
39. Строительство полигона твердо-бытовых отходов мусоросортировочного комплекса и подведение наружных инженерных сетей в городе Кызылорда (на 2019-2022 годы).
40. Проведение волоконно-оптической линии связи в государственные органы Кызылординской области (на 2019-2022 годы).
41. Подведение железной дороги к индустриальной зоне Шиелийского района (на 2019-2023 годы).".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель очередной 29 сессии
Кызылординского областного маслихата
Ш. Абдикаримов
Секретарь Кызылординского областного
маслихата
Н. Байкадамов