Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 5 қыркүйектегі № 53 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 қыркүйекте № 6913 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2020 жылғы 6 ақпандағы № 163 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 06.02.2020 № 163 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабының 1-тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) "Агроөнеркәсіптік кешен субъектісі инвестициялық салынымдар кезінде жұмсаған шығыстардың бір бөлігінің орнын толтыру бойынша субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
2) "Өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете өңдеп өнім өндіруі үшін оны сатып алуға арналған шығындарын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының қосымшасына сәйкес тізбе бойынша Қызылорда облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. "Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Б.Б. Намаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі К. ИСКАКОВ
Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы "5" қыркүйекте № 53 қаулысымен бекітілген
"Агрөнеркәсіптік кешен субъектісі инвестициялық салынымдар кезінде жұмсаған шығыстардың бір бөлігінің орнын толтыру бойынша субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Көрсетілетін қызметті берушінің атауы: "Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші).
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижелерін беру www.egov.kz. "электрондық үкімет" веб-порталы (бұдан әрі - портал) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нысаны - электрондық (толық автоматтандырылған).
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесі - инвестициялық субсидиялау шартын жасасу немесе Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің "Агроөнеркәсіптік кешен субъектісі инвестициялық салынымдар кезінде жұмсаған шығыстардың бір бөлігінің орнын толтыру бойынша субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" 2015 жылғы 16 қарашадағы № 9-3/999 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 12520 нөмірімен тіркелген) бекітілген (бұдан әрі - стандарт) "Агроөнеркәсіптік кешен субъектісі инвестициялық салынымдар кезінде жұмсаған шығыстардың бір бөлігінің орнын толтыру бойынша субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 10-тармағында көрсетілген жағдайларда және негіздемелер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден уәжді бас тарту (бұдан әрі - уәжді бас тарту).

Об утверждении регламентов государственных услуг
Постановление акимата Кызылординской области от 5 сентября 2019 года № 53. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 сентября 2019 года № 6913. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 6 февраля 2020 года № 163
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 06.02.2020 № 163 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Субсидирование по возмещению части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса при инвестиционных вложениях";
2) регламент государственной услуги "Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки".
2. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Кызылординской области по перечню согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Кызылординской области" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Намаева Б.Б.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. ИСКАКОВ
Утвержден постановлением акимата Кызылординской области от "5" сентября 2019 года № 53
Регламент государственной услуги "Субсидирование по возмещению части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса при инвестиционных вложениях"
1. Общие положения
1. Наименование услугодателя: государственное учреждение "Управление сельского хозяйства Кызылординской области" (далее - услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz (далее - портал).
2. Форма оказания государственной услуги - электронная (полностью автоматизированная).
3. Результат государственной услуги - заключение договора инвестиционного субсидирования либо мотивированный отказ в предоставлении государственной услуги в случаях и по основаниям, указанным в пункте 10 стандарта (далее - мотивированный отказ) государственной услуги "Субсидирование по возмещению части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса при инвестиционных вложениях", утвержденного приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 16 ноября 2015 года №9-3/999 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Субсидирование по возмещению части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса при инвестиционных вложениях" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 12520) (далее - стандарт).

Көрсетілетін қызметті алушыға стандарттың 1 және 2-қосымшаларына сәйкес электрондық құжат түрінде мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі туралы хабарлама жіберіледі. Хабарлама субсидиялаудың ақпараттық жүйесінде тіркеу кезінде көрсетілетін қызметті алушы көрсеткен электрондық пошта мекенжайына жіберіледі.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін ұсыну нысаны - электрондық.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
4. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме: көрсетілетін қызметті алушымен портал арқылы электрондық құжат нысанында сұраныс жолдауы.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, орындаудың ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті алушы бірінші кезеңде электрондық цифрлық қолтаңбамен (бұдан әрі - ЭЦҚ) қол қою арқылы стандарттың 3-қосымшасына сәйкес портал арқылы және стандарттың 4-қосымшасына сәйкес екінші кезеңде өтінім береді. Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: көрсетілетін қызметті алушыдан өтінімнің қарауға келіп түсуі;
2) көрсетілетін қызметті беруші көрсетілетін қызметті алушы өтінімді тіркеген сәттен бастап ЭЦҚ-ны пайдалана отырып, тиісті хабарламаны қол қою арқылы оны қабылдағанын растайды (бір жұмыс күні ішінде). Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетінде" хабарламаның келіп түсуі;
3) өтінім бірінші кезеңде берілген жағдайда көрсетілетін қызметті беруші құжаттарды қарайды, "Агроөнеркәсіптік кешен субъектісі инвестициялық салынымдар кезінде жұмсаған шығыстардың бір бөлігінің орнын толтыру бойынша субсидиялау" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрінің 2018 жылғы 23 шілдедегі № 317 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 17320 нөмірімен тіркелген) (әрі қарай - Қағида) инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеу бойынша субсидиялау қағидаларының талаптарына инвестициялық жобаның сәйкестігі немесе сәйкес еместігі туралы шешім қабылдайды (екі жұмыс күні ішінде).
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: инвестициялық жобаның Қағиданың талаптарына сәйкестігі немесе сәйкес еместігі туралы көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетінде" хабарламаны көрсету;
4) өтінім екінші кезеңде берілген және тіркелген жағдайда, өтінім сараптамалық ұйымның немесе мамандар тобының "жеке кабинетіне" келіп түседі, олар өтінімді қарайды және Қағиданың 4-тармағының 1), 2) тармақшаларына сәйкестігін тексереді, ЭЦҚ-мен қол қойылып, жобаның жобалау-сметалық құжаттамаға сәйкестігі немесе сәйкессіздігі туралы электрондық қорытынды (бұдан әрі – қорытынды ) дайындайды (тоғыз жұмыс күні ішінде). Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: қорытындының көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетінде" көрсетілуі;

Услугополучателю направляется уведомление о результате оказания государственной услуги в форме электронного документа, согласно приложениям 1 и 2 к стандарту. Уведомление направляется на адрес электронной почты, указанный услугополучателем при регистрации в информационной системе субсидирования.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги – электронная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основание для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги: направление услугополучателем заявки в форме электронного документа через портал.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
1) услугополучатель на первом этапе путем подписания электронной цифровой подписи (далее - ЭЦП) подает заявку через портал согласно приложению 3 к стандарту и на втором этапе согласно приложению 4 к стандарту. Результат процедуры (действия): поступление заявки на рассмотрение от услугополучателя;
2) услугодатель с момента регистрации заявки услугополучателем подтверждает ее принятие путем подписания с использованием ЭЦП соответствующего уведомления (в течение одного рабочего дня). Результат процедуры (действия): отображение уведомления в "личном кабинете" услугополучателя;
3) в случае подачи заявки на первом этапе услугодатель рассматривает документы, принимает решение о соответствии или несоответствии инвестиционного проекта условиям правил субсидирования по возмещению части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса при инвестиционных вложениях, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 23 июля 2018 года № 317 "Об утверждении Правил субсидирования по возмещению части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 17320) (далее - Правила) (в течение двух рабочих дней). Результат процедуры (действия): отображение уведомления в "личном кабинете" услугополучателя о соответствии или несоответствии инвестиционного проекта условиям Правил;
4) в случае подачи и регистрации заявки на втором этапе, заявка поступает в "личный кабинет" экспертной организации или группы специалистов, которая рассматривает заявку и проверяет на соответствие подпунктам 1), 2) пункта 4 Правил, подготавливает электронное заключение о соответствии или несоответствии проекта к проектно-сметной документации (далее заключение), подписываемое ЭЦП (в течение девяти рабочих дней). Результат процедуры (действия): отображение заключения в "личном кабинете" услугополучателя;

5) көрсетілетін қызметті беруші қорытынды негізінде инвестициялық субсидияларды төлеу не төлеуден бас тарту туралы шешім қабылдайды. Оң шешім қабылданған жағдайда көрсетілетін қызметті алушымен инвестициялық субсидиялау шартын және келісім жасасады (екі жұмыс күні ішінде). Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: инвестициялық субсидияларды төлеу не төлеуден бас тарту туралы хабарламаны көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетінде" көрсетіледі және келісім мен шарт жасалады;
6) көрсетілетін қызметті беруші инвестициялық субсидиялардың есебін қалыптастырады және субсидияны көрсетілетін қызметті алушының есеп шотына аударады не көрсетілетін қызметті алушының келісімімен көрсетілетін қызметті алушының негізгі қарызын өтеу есебіне қаржы институтына аударады. Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: инвестициялық субсидиялар сомасын көрсетілетін қызметті алушының есеп шотына не қаржы институтына аудару.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің және өзге де ұйымдардың құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) және өзге де ұйымдардың тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы;
2) сараптамалық ұйым немесе мамандар тобы.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) рәсімдері (іс-қимылдары), өзара іс-қимыл тәртібі реттілігінің толық сипаттамасы осы регламенттің қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің, Қызылорда облысы әкімдігінің және Қызылорда қаласы мен аудан әкімдіктерінің ресми интернет-ресурстарында орналастырылады.
"Агрөнеркәсіптік кешен субъектісі инвестициялық алынымдар кезінде жұмсаған шығыстардың бір бөлігінің орнын толтыру бойынша субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілемелер:
Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы "5" қыркүйекте №53 қаулысымен бекітілген
"Өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете өңдеп өнім өндіруі үшін оны сатып алуға арналған шығындарын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Көрсетілетін қызметті берушінің атауы: "Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші).
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижелерін беру www.egov.kz "электрондық үкімет" веб-порталы (бұдан әрі - портал) арқылы жүзеге асырылады.

5) на основании заключения услугодатель принимает решение о выплате либо отказе в выплате инвестиционных субсидий. В случае положительного решения заключает с услугополучателем договор инвестиционного субсидирования и соглашение (в течение двух рабочих дней). Результат процедуры (действия): отображение уведомления о выплате либо отказе в выплате инвестиционных субсидий в "личном кабинете" услугополучателя и заключение договора и соглашения;
6) услугодатель формирует расчет инвестиционных субсидий и перечисляет субсидию на расчетный счет услугополучателя либо с согласия услугополучателя в финансовый институт в счет погашения основного долга услугополучателя. Результат процедуры (действия): перечисление суммы инвестиционных субсидий на расчетный счет услугополучателя либо в финансовый институт.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя и иных организаций в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя и иных организаций, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) исполнитель услугодателя;
2) экспертная организация или группа специалистов.
7. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению к настоящему регламенту.
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на официальных интернет-ресурсах государственного учреждения "Управление сельского хозяйства Кызылординской области", акимата Кызылординской области и акиматов районов и города Кызылорды.
Приложение к регламенту государственной услуги "Субсидирование по возмещению части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса при инвестиционных вложениях"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
Условные обозначения:
Утвержден постановлением акимата Кызылординской области от "5" сентября 2019 года № 53
Регламент государственной услуги "Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки"
1. Общие положения
1. Наименование услугодателя: государственное учреждение "Управление сельского хозяйства Кызылординской области" (далее - услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz (далее - портал).

2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нысаны - электрондық (толық автоматтандырылған).
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі - "Мал шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі №3-2/378 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 11284 нөмірімен тіркелген) бекітілген "Өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете өңдеп өнім өндіруі үшін оны сатып алуға арналған шығындарын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі - стандарт) 1-қосымшасына сәйкес нысандар бойынша субсидияны аудару туралы хабарлама не стандарттың 10-тармағында көрсетілген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті ұсынудан уәжді бас тарту (бұдан әрі – уәжді бас тарту).
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін ұсыну нысаны - электрондық.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
4. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме: көрсетілетін қызметті алушымен портал арқылы электрондық құжат нысанында сұраныс жолдауы.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, орындаудың ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті алушы электронды цифрлық қолтанбасын (бұдан әрі - ЭЦҚ) қою жолымен субсидиялаудың ақпараттық жүйесінде өтінімін тіркейді және көрсетілетін қызметті берушінің электрондық мекенжайына өтінімнің қарастыруға келіп түскені туралы электрондық хабарлама жолданады. Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: көрсетілетін қызметті алушыдан өтінімнің қарастыруға келіп түскені туралы электрондық хабарлама.
Көрсетілетін қызметті беруші төлем тапсырмаларын қалыптастырған сәтке дейін тіркелген өтінімдегі деректердің сәйкессіздігі көрсетілетін қызметті алушымен анықталса, көрсетілетін қызметті алушы қайтарып алу себебін көрсете отырып, өтінімді қайтарып алуға мүмкіндігі бар;
2) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы тиісті хабарламаға ЭЦҚ-ны пайдалана отырып, қол қою жолымен электрондық хабарламаның қабылданғанын растайды (бір жұмыс күні ішінде).
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: хабарлама көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетінде" көрсетіледі;
3) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы қаржыландыру жоспарына сәйкес субсидиялаудың ақпараттық жүйесінде "Қазынашылық-Клиент" ақпараттық жүйесіне жүктелетін субсидиялар төлеуге арналған төлем тапсырмаларын қалыптастырады және субсидия аудару туралы хабарламаны немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартуды көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" жолдайды (екі жұмыс күні ішінде). Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: субсидия аудару туралы хабарлама немесе дәлелді бас тарту көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетінде" көрсетіледі.

2. Форма оказания государственной услуги - электронная (полностью автоматизированная).
3. Результат оказания государственной услуги - уведомление о перечислении субсидии согласно приложению 1 к стандарту государственной услуги "Субсидирование на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства", утвержденного приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года №3-2/378 "Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 11284) (далее - стандарт), либо мотивированный отказ в предоставлении государственной услуги в случаях и по основаниям, указанным в пункте 10 стандарта (далее - мотивированный отказ).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги - электронная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основание для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги: направление услугополучателем заявки в форме электронного документа через портал.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
1) услугополучатель регистрирует заявку в информационной системе субсидирования путем ее подписания электронной цифровой подписью (далее - ЭЦП) и на электронный адрес услугодателя направляется электронное извещение о поступлении заявки на рассмотрение (далее - электронный запрос). Результат процедуры (действия): электронное извещение о поступлении заявки на рассмотрение от услугополучателя.
В случае выявления услугополучателем несоответствия данных в зарегистрированной заявке до момента формирования услугодателем платежных поручений, услугополучатель имеет возможность отозвать заявку с указанием причины отзыва;
2) исполнитель услугодателя путем подписания с использованием ЭЦП соответствующего уведомления подтверждает принятие электронного уведомления (в течение одного рабочего дня).
Результат процедуры (действия): отображение уведомления в "личном кабинете" услугополучателя;
3) исполнитель услугодателя в соответствии с планом финансирования формирует в информационной системе субсидирования платежные поручения на выплату субсидий, загружаемые в информационную систему "Казначейство-Клиент" и направляет в "личный кабинет" услугополучателя уведомление о перечислении субсидии либо мотивированный отказ (в течение двух рабочих дней). Результат процедуры (действия): отображение уведомления о перечислении субсидии либо мотивированного отказа в "личном кабинете" услугополучателя.

3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) рәсімдері (іс-қимылдары), өзара іс-қимыл тәртібі реттілігінің толық сипаттамасы осы регламенттің қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің, Қызылорда облысы әкімдігінің және Қызылорда қаласы мен аудан әкімдіктерінің ресми интернет-ресурстарында орналастырылады.
"Өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете өңдеп өнім өндіруі үшін оны сатып алуға арналған шығындарын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілемелер:
Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы "5" қыркүйекте № 53 қаулысына қосымша
Қызылорда облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Агроөнеркәсіптік кешен субьектісі инвестициялық салынымдар кезінде жұмсаған шығыстардың бір бөлігінің орнын толтыру бойынша субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 10 ақпандағы № 343 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5415 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылғы 2 сәуірде және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 6 мамырда жарияланған).
2. "Агроөнеркәсіптік кешен субъектісі инвестициялық салынымдар кезінде жұмсаған шығыстардың бір бөлігінің орнын толтыру бойынша субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 10 ақпандағы № 343 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 23 қыркүйектегі № 588 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5625 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылғы 29 қазанда және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 28 қазанда жарияланған).

3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
исполнитель услугодателя.
7. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению к настоящему регламенту.
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на официальных интернет-ресурсах государственного учреждения "Управление сельского хозяйства Кызылординской области", акимата Кызылординской области, акиматов районов и города Кызылорды.
Приложение к регламенту государственной услуги "Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
Условные обозначения:
Приложение к постановлению акимата Кызылординской области от "5" сентября 2019 года № 53
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Кызылординской области
1. Постановление акимата Кызылординской области от 10 февраля 2016 года № 343 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование по возмещению части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса при инвестиционных вложениях" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5415, опубликовано 2 апреля 2016 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести" и 6 мая 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
2. Постановление акимата Кызылординской области от 23 сентября 2016 года № 588 "О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 10 февраля 2016 года № 343 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование по возмещению части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса при инвестиционных вложениях" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5625, опубликовано 29 октября 2016 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести" и 28 октября 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").

3. "Өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете өңдеп өнім өндіруі үшін оны сатып алуға арналған шығындарын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 1283 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6564 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 28 желтоқсанда жарияланған).

3. Постановление акимата Кызылординской области от 13 января 2018 года № 1283 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6564, опубликовано 28 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).