"Бюджеттің атқарылуының кейбір мәселелері туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 10 маусымдағы № 486 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 119 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 желтоқсанда № 7028 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2021 жылғы 27 тамыздағы № 346 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 27.08.2021 № 346 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Бюджеттің атқарылуының кейбір мәселелері туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 10 маусымдағы № 486 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5559 нөмірімен тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 25 шілдеде, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылғы 30 шілдеде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасындағы Облыстық бюджетке түсетін түсімдердің алынуына, артық (қате) төленген соманың бюджеттен қайтарылуына және (немесе) есепке алынуына жауапты және салықтық емес түсімдердің, негізгі капиталды сатудан, трансферттерден, бюджеттік кредиттерді өтеу сомаларынан, мемлекеттің қаржы активтерін сатудан, қарыздардан түсетін түсімдердің бюджетке түсуін бақылауды жүзеге асыруға жауапты уәкілетті органдардың тізбесінде:
реттік нөмірі он бесінші жол жаңа редакцияда жазылсын:
"Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерден облыстық бюджеттің ысырабын өтеуге арналған трансферттер түсімдері";
реттік нөмірі жиырма алтыншы жол жаңа редакцияда жазылсын:
"Облыстық бюджеттен берілген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерден қайтару";
"Уәкілетті органдар" бағанындағы "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қызылорда облысының Ішкі істер департаменті" ММ" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қызылорда облысының Полиция департаменті" ММ" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. "Қызылорда облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Б.Д. Жахановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі К. Искаков

О внесении изменений в постановление акимата Кызылординской области от 10 июня 2016 года № 486 "О некоторых вопросах исполнения бюджета"
Постановление акимата Кызылординской области от 13 декабря 2019 года № 119. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 декабря 2019 года № 7028. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 27 августа 2021 года № 346
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 27.08.2021 № 346 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кызылординской области от 10 июня 2016 года № 486 "О некоторых вопросах исполнения бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5559, опубликовано 25 июля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", 30 июля 2016 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести") следующие изменения:
в приложении указанного постановления в Перечне уполномоченных органов, ответственных за взимание поступлений в областной бюджет, за возврат из бюджета и (или) зачет излишне (ошибочно) уплаченных сумм и осуществляющих контроль за поступлениями в бюджет неналоговых поступлений, поступлений от продажи основного капитала, трансфертов, сумм погашения бюджетных кредитов, от продажи финансовых активов государства, займов:
строку, порядковый номер пятнадцать, изложить в новой редакции:
"Поступления трансфертов из районных (городов областного значения) бюджетов на компенсацию потерь областного бюджета";
строку, порядковый номер двадцать шесть, изложить в новой редакции:
"Возврат из районных (городов областного значения) бюджетов неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из областного бюджета";
в столбце "Уполномоченные органы" слова "ГУ "Департамент внутренних дел Кызылординской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" заменить словами "ГУ "Департамент полиции Кызылординской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
2. Государственному учреждению "Управление финансов Кызылординской области" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Жаханова Б.Д.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Искаков