Тапсырыс берушілер үшін бiрыңғай ұйымдастырушыны айқындау туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 12470 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 қаңтарда № 6651 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 5 ақпандағы № 17297 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 05.02.2021 № 17297 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi).
"Мемлекеттiк сатып алуды жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министірінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 648 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 12590 нөмірімен тіркелген) сәйкес Қызылорда қаласының әкiмдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қызылорда қаласы әкімдігінің "Қызылорда қаласының мемлекеттік сатып алу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі тапсырыс берушілер үшін бірыңғай ұйымдастырушы болып айқындалсын.
2. Қызылорда қаласы әкімдігінің "Қызылорда қаласының мемлекеттік сатып алу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада бекітілген тәртiппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қызылорда қаласы әкiмiнiң орынбасарына жүктелсiн
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Нәлібаев

Об определении единого организатора для заказчиков
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 4 января 2019 года № 12470. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 января 2019 года № 6651. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 5 февраля 2021 года № 17297
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 05.02.2021 № 17297 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с приказом Министра финансов Республики Казахстан от 11 декабря 2015 года № 648 "Об утверждении Правил осуществления государственных закупок" (зарегестрировано в Реестре государственной регистрации нормативных провавых актов за номером 12590) акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить коммунальное государственное учреждение "Кызылординский городской отдел государственных закупок" акимата города Кызылорда единым организатором для заказчиков.
2. Коммунальному государственному учреждению "Кызылординский городской отдел государственных закупок" акимата города Кызылорда в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Кызылорды.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды Н. Налибаев