"2019-2021 жылдарға арналған кент және ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы сессиясының №205-34/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2019 жылғы 28 мамырдағы № 234-42/1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 мамырда № 6805 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған кент және ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 205-34/2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2018 жылғы 25 желтоқсанда №6583 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 4 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған кент және ауылдық округтер бюджеттері тиісінше 1-8 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 173 958,4 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті- 747 824,0 мың теңге;
Белкөл кенті- 207 415,6 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі- 200 039,0 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі- 496 005,8 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі- 209 434,0 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі- 109 607,0 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі- 101 121,0 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі- 102 512,0 мың теңге.
Салықтық түсімдер – 139 618,0 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті- 83 265,0 мың теңге;
Белкөл кенті- 16 500,0 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі- 3 675,0 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі- 8 925,0 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі- 13 598,0 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі- 3 916,0 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі- 5 302,0 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі- 4 437,0 мың теңге.
Салықтық емес түсімдер – 726,0 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті- 60,0 мың теңге;
Белкөл кенті- 0;
Ақжарма ауылдық округі- 147,0 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі- 0;
Қызылжарма ауылдық округі- 0;
Қарауылтөбе ауылдық округі- 0;
Қызылөзек ауылдық округі- 0;
Қосшыңырау ауылдық округі- 519,0 мың теңге.
Трансферттер түсімі – 2 033 614,4 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 21 декабря 2018 года №205-34/2 "О бюджетах поселков и сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 28 мая 2019 года № 234-42/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 31 мая 2019 года № 6805. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 21 декабря 2018 года № 205-34/2 "О бюджетах поселков и сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6583 от 25 декабря 2018 года, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 4 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты поселков и сельских округов на 2019-2021 годы согласно приложениям 1-8 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 173 958,4 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет- 747 824,0 тысяч тенге;
поселок Белкуль- 207 415,6 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма- 200 039,0 тысяч тенге;
сельский округ Аксуат- 496 005,8 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма- 209 434,0 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе- 109 607,0 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек- 101 121,0 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау- 102 512,0 тысяч тенге.
Налоговые поступления – 139 618,0 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет- 83 265,0 тысяч тенге;
поселок Белкуль- 16 500,0 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма- 3 675,0 тысяч тенге;
сельский округ Аксуат- 8 925,0 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма- 13 598,0 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе- 3 916,0 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек- 5 302,0 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау- 4 437,0 тысяч тенге.
Неналоговые поступления – 726,0 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет- 60,0 тысяч тенге;
поселок Белкуль- 0;
сельский округ Акжарма- 147,0 тысяч тенге;
сельский округ Аксуат- 0;
сельский округ Кызылжарма- 0;
сельский округ Карауылтобе- 0;
сельский округ Кызылозек- 0;
сельский округ Косшынырау- 519,0 тысяч тенге.
Поступления трансфертов – 2 033 614,4 тысяч тенге, в том числе:

Тасбөгет кенті- 664 499,0 мың теңге;
Белкөл кенті- 190 915,6 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі- 196 217,0 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі- 487 080,8 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі- 195 836,0 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі- 105 691,0 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі- 95 819,0 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі- 97 556,0 мың теңге.
2) шығындар – 2 222 646,2 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті- 760 112,0 мың теңге;
Белкөл кенті- 214 256,9 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі- 201 640,9 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі- 511 099,2 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі- 217 264,0 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі- 110 460,1 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі- 104 473,2 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі- 103 339,9 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -48 687,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 48 687,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 48 687,8 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті- 12 288,0 мың теңге;
Белкөл кенті- 6 841,3 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі- 1 601,9 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі- 15 093,4 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі- 7 830,0 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі- 853,1 мың теңге;

поселок Тасбогет- 664 499,0 тысяч тенге;
поселок Белкуль- 190 915,6 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма- 196 217,0 тысяч тенге;
сельский округ Аксуат- 487 080,8 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма- 195 836,0 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе- 105 691,0 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек- 95 819,0 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау- 97 556,0 тысяч тенге.
2) расходы – 2 222 646,2 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет- 760 112,0 тысяч тенге;
поселок Белкуль- 214 256,9 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма- 201 640,9 тысяч тенге;
сельский округ Аксуат- 511 099,2 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма- 217 264,0 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе- 110 460,1 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек- 104 473,2 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау- 103 339,9 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 0; в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -48 687,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 48 687,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 48 687,8 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет- 12 288,0 тысяч тенге;
поселок Белкуль- 6 841,3 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма- 1 601,9 тысяч тенге;
сельский округ Аксуат- 15 093,4 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма- 7 830,0 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе- 853,1 тысяч тенге;