Қызылорда қаласы аумағында тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2019 жылғы 19 маусымдағы № 240-43/5 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 маусымда № 6830 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда қалалық мәслихатының 2020 жылғы 4 мамырдағы № 330-59/13 шешімімен
Ескерту. Қызылорда қалалық мәслихатының 04.05.2020 № 330-59/13 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 546-бабының 3тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15тармақшасына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда қаласы аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2015 жылғы 16 сәуірдегі № 42/3 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4985 болып тіркелген, 2015 жылғы 27 мамырда "Ақмешім ақшамы", "Кызылорда таймс" газеттерінде, 2015 жылы 4 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

Об установлении единых ставок фиксированного налога по городу Кызылорда
Решение Кызылординского городского маслихата от 19 июня 2019 года № 240-43/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 июня 2019 года № 6830. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 4 мая 2020 года № 330-59/13
Сноска. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 04.05.2020 № 330-59/13 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и подпунктом 15 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории города Кызылорда, согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение Кызылординского городского маслихата от 16 апреля 2015 года № 42/3 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4985, опубликовано в газетах "Ақмешіт ақшамы", "Кызылорда таймс" от 27 мая 2015 года, в информационно-правовой системе "Әділет" от 4 июня 2015 года,).