"2019-2021 жылдарға арналған кент және ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы сессиясының № 205-34/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2019 жылғы 24 қазандағы № 265-49/1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 қазанда № 6948 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған кент және ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 205-34/2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №6583 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 4 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған кент және ауылдық округтер бюджеттері тиісінше 1-8 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 018 493,7 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті- 597 393,6 мың теңге;
Белкөл кенті- 200 565,4 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі- 188 519 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі- 513 715,2 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі- 210 327 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі- 104 406,2 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі- 100 490,3 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі- 103 077 мың теңге;
салықтық түсімдер – 139 618 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті- 83 265 мың теңге;
Белкөл кенті- 16 500 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі- 3 675 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі- 8 925 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі- 13 598 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі- 3 916 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі- 5 302 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі- 4 437 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 511,4 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті- 656 мың теңге;
Белкөл кенті- 0;
Ақжарма ауылдық округі- 147 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі- 189,4 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі- 0;
Қарауылтөбе ауылдық округі- 0;
Қызылөзек ауылдық округі- 0;
Қосшыңырау ауылдық округі- 519 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 877 364,3 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті- 513 472,6 мың теңге;

О внесении изменений в решение сессии Кызылординского городского маслихата от 21 декабря 2018 года №205-34/2 "О бюджетах поселков и сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 24 октября 2019 года № 265-49/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 октября 2019 года № 6948. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 21 декабря 2018 года № 205-34/2 "О бюджетах поселков и сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6583, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 4 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты поселков и сельских округов на 2019-2021 годы согласно приложениям 1-8 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 018 493,7 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет- 597 393,6 тысяч тенге;
поселок Белкуль- 200 565,4 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма- 188 519 тысяч тенге;
сельский округ Аксуат- 513 715,2 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма- 210 327 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе- 104 406,2 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек- 100 490,3 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау- 103 077 тысяч тенге;
налоговые поступления – 139 618 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет- 83 265 тысяч тенге;
поселок Белкуль- 16 500 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма- 3 675 тысяч тенге;
сельский округ Аксуат- 8 925 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма- 13 598 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе- 3 916 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек- 5 302 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау- 4 437 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 511,4 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет- 656 тысяч тенге;
поселок Белкуль- 0;
сельский округ Акжарма- 147 тысяч тенге;
сельский округ Аксуат- 189,4 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма- 0;
сельский округ Карауылтобе- 0;
сельский округ Кызылозек- 0;
сельский округ Косшынырау- 519 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 877 364,3 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет- 513 472,6 тысяч тенге;

Белкөл кенті- 184 065,4 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі- 184 697 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі- 504 600,8 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі- 196 729 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі- 100 490,2 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі- 95 188,3 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі- 98 121 мың теңге;
2) шығындар – 2 067 181,5 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті - 609 681,6 мың теңге;
Белкөл кенті - 207 406,7 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі - 190 120,9 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі - 528 808,6 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі - 218 157 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі - 105 259,3 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі - 103 842,5 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі - 103 904,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -48 687,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 48 687,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 48 687,8 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті - 12 288 мың теңге;
Белкөл кенті - 6 841,3 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі - 1 601,9 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі - 15 093,4 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі - 7 830 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі - 853,1 мың теңге;

поселок Белкуль- 184 065,4 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма- 184 697 тысяч тенге;
сельский округ Аксуат- 504 600,8 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма- 196 729 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе- 100 490,2 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек- 95 188,3 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау- 98 121 тысяч тенге;
2) расходы – 2 067 181,5 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет- 609 681,6 тысяч тенге;
поселок Белкуль- 207 406,7 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма- 190 120,9 тысяч тенге;
сельский округ Аксуат- 528 808,6 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма- 218 157 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе- 105 259,3 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек- 103 842,5 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау- 103 904,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -48 687,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 48 687,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 48 687,8 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет- 12 288 тысяч тенге;
поселок Белкуль- 6 841,3 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма- 1 601,9 тысяч тенге;
сельский округ Аксуат- 15 093,4 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма- 7 830 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе- 853,1 тысяч тенге;

Қызылөзек ауылдық округі - 3 352,2 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі - 827,9 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1, 3, 4, 7, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда қалалық мәслихатының
кезектен тыс ХХХХІХ сессиясының
төрағасы
М. АБДУҚАЛЫҚОВ
Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы
Р. БОХАНОВА
Қызылорда қалалық мәслихатының 2019 жылғы 21 қазандағы №265-49/1 шешіміне 1-қосымша

сельский округ Кызылозек- 3 352,2 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау- 827,9 тысяч тенге.".
Приложения 1, 3, 4, 7, 8 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ХХХХІХ
сессии Кызылординского
городского маслихата
М. АБДУКАЛЫКОВ
Секретарь Кызылординского
городского маслихата
Р. БУХАНОВА
Приложение 1 к решению Кызылординского городского маслихатa от 24 октября 2019 года № 265-49/1