2020-2022 жылдарға арналған Қызылөзек ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 289-54/7 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 желтоқсанда № 7063 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Қызылөзек ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 101 329,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 528 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 95 801,8 мың теңге;
2) шығындар – 105 364,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 312,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1 312,2 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланалатын қалдықтары – 1 312,2 мың теңге.

О бюджете сельского округа Кызылозек на 2020-2022 годы
Решение Кызылординского городского маслихата от 25 декабря 2019 года № 289-54/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 декабря 2019 года № 7063. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Кызылозек на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующем объеме:
1) доходы – 101 329,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 528 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления трансфертов – 95 801,8 тысяч тенге;
2) затраты – 105 364,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 312,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -1 312,2 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 312,2 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қызылорда облысы Қызылорда қалалық мәслихатының 14.12.2020 № 412-72/9 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қалалық бюджеттен Қызылөзек ауылдық округі бюджетіне берілетін субвенция көлемі 2020 жылға – 58 358 мың теңге, 2021 жылға – 59 614 мың теңге, 2022 жылға – 60 554 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2020 жылға арналған Қызылөзек ауылдық округі бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Кызылординского городского маслихата Кызылординской области от 14.12.2020 № 412-72/9 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить объем субвенции из городского бюджета бюджету сельского округа Кызылозек в сумме на 2020 год – 58 358 тысяч тенге, на 2021 год – 59 614 тысяч тенге, на 2022 год – 60 554 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Кызылозек на 2020 год согласно приложению 4.