Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай беру туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 31 қазандағы №150-қ қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 қазанда № 6952 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 21 қаңтардағы № 3-қ қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 21.01.2022 № 3-қ қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi Конституциялық Заңының 28-бабының 4-тармағына сәйкес Арал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай берілсін.
2. "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай беру туралы" Арал ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 17-қ қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5338 болып тіркелген, 2016 жылғы 10 ақпандағы "Толқын" газетінде және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 17 наурызда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Арал ауданы әкімінің орынбасары Р. Өтешовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Арал ауданының әкімі М. УРАЗБАЕВ

О предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встреч с избирателями
Постановление Аральского районного акимата Кызылординской области от 31 октября 2019 года № 150-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 31 октября 2019 года № 6952. Утратило силу постановлением Аральского районного акимата Кызылординской области от 21 января 2022 года № 3-қ
Сноска. Утратило силу постановлением Аральского районного акимата Кызылординской области от 21.01.2022 № 3-қ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Аральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Аральского района от 27 января 2016 года № 17-қ "О предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встреч с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5338, опубликовано 10 февраля 2016 года в газете "Толқын" и 17 марта 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аральского района Утешова Р.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Аральского района М. УРАЗБАЕВ

Арал ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "31" қазандағы № 150-қ қаулысына қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізде берілетін үй-жай
Мекенжайы
Өткізілетін орны
1
Арал қаласы, Бақтыбай батыр көшесі № 115
"Арал аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Арал аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2
Арал қаласы, Т. Есетов көшесі № 8
"Арал аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Арал аудандық мәдениет орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
3
Арал қаласы, Бақтыбай батыр көшесі № 56
"Арал қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Зейнолла Шүкіров атындағы Арал қалалық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
4
Сексеуіл кенті, Толыбай батыр көшесі № 88
"Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 231 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5
Жақсықылыш кенті, Жақсықылыш көшесі № 70
"Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 19 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
6
Қарақұм ауылдық округі, Абай ауылы, Абай көшесі № 125
"Қарақұм ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Абай ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
7
Атанши ауылдық округі, Жіңішкеқұм ауылы, Жіңішкеқұм көшесі № 99
"Атанши ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Жіңішкеқұм ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
8
Қамыстыбас ауылдық округі, Қамыстыбас ауылы, Қамыстыбас көшесі № 74
"Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 21 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
9
Сапақ ауылдық округі, Сапақ ауылы, Сапақ көшесі № 87
"Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 69 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10
Аралқұм ауылдық округі, Аралқұм ауылы, Аралқұм көшесі № 247
"Аралқұм ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аралқұм ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
11
Бекбауыл ауылдық округі, Бекбауыл ауылы, Бекбауыл көшесі № 173
"Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 65 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
12
Ақирек ауылдық округі, Ақбай ауылы, Ақбай көшесі нөмірсіз
"Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 63 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
13
Райым ауылдық округі, Қызылжар ауылы, Қызылжар көшесі № 12
"Райым ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауылдық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
14
Қосжар ауылдық округі, Қосжар ауылы, Қосжар көшесі № 87
"Қосжар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қосжар ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
15
Жетес би ауылдық округі, Райым ауылы, Райым көшесі № 34
"Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 72 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
16
Бөген ауылдық округі, Бөген ауылы, Бөген көшесі № 195
"Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің № 20 З. Шүкіров атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
17
Аманөткел ауылдық округі, Аманөткел ауылы, Аманөткел көшесі № 37
"Аманөткел ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аманөткел ауылдық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
18
Жаңақұрылыс ауылдық округі, Жаңақұрылыс ауылы, Жаңақұрылыс көшесі № 159
"Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 74 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
19
Қаратерең ауылдық округі, Жаңақоныс ауылы, Жаңақоныс көшесі № 135
"Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 82 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
20
Октябрь ауылдық округі, Шижаға ауылы, Шижаға көшесі № 387
"Октябрь ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шижаға ауылдық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
21
Сазды ауылдық округі, Сазды ауылы, Сазды көшесі № 48
"Сазды ауылдық округі әкімі аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Сазды ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
22
Құланды ауылдық округі, Ақбасты ауылы, Ақбасты көшесі № 30
"Құланды ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақбасты ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
23
Мергенсай ауылдық округі, Жалаңаш ауылы, Жалаңаш көшесі № 121
"Мергенсай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мергенсай ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
24
Жіңішкеқұм ауылдық округі, Тоқабай ауылы, Қ. Бердімағанбетов көшесі № 155
"Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 248 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
Қосаман ауылдық округі, Қосаман ауылы, Қосаман көшесі № 84
"Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 68 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
26
Беларан ауылдық округі, Құланды ауылы, Құланды көшесі № 62
"Арал аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 77 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Приложение к постановлению акимата Аральского района от "31" октября 2019 года № 150-қ
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с изберателями
Адрес
Место проведения
1
Город Аральск, улица Бактыбай батыра № 115
Коммунальное государственное казенное предприятие "Аральский районный дом культуры" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел культуры и развития языков"
2
Город Аральск, улица Т. Есетова № 8
Коммунальное государственное казенное предприятие "Аральский районный центр культуры" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел культуры и развития языков"
3
Город Аральск, улица Бактыбай батыра № 56
Коммунальное государственное казенное предприятие "Аральский городской дом культуры имени Зейноллы Шукирова" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима города Аральск
4
Поселок Саксаульск, улица Толыбай батыра № 88
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 231" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования"
5
Поселок Жаксыкылыш, улица Жаксыкылыш № 70
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 19" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования"
6
Сельский округ Каракум, село Абай, улица Абай № 125
Коммунальное государственное казенное предприятие "Клуб села Абай" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Каракум"
7
Сельский округ Атанши, село Жинишкекум, улица Жинишкекум № 99
Коммунальное государственное казенное предприятие "Клуб села Жинишкекум" комммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Атанши"
8
Сельский округ Камыстыбас, село Камыстыбас, улица Камыстыбас № 74
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 21" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования"
9
Сельский округ Сапак, село Сапак, улица Сапак № 87
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 69" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования"
10
Сельский округ Аралкум, село Аралкум, улица Аралкум № 247
Коммунальное государственное казенное предприятие "Клуб села Аралкум" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Аралкум"
11
Сельский округ Бекбауыл, село Бекбауыл, улица Бекбауыл № 173
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 65" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования"
12
Сельский округ Акирек, село Акбай, улица Акбай без номера
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 63" коммунального государственного учреждения Аральский районный отдел образования"
13
Сельский округ Райм, село Кызылжар, улица Кызылжар № 12
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры селе Кызылжар" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Райым"
14
Сельский округ Косжар, село Косжар, улица Косжар № 87
Коммунальное государственное казенное предприятие "Клуб села Косжар" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Косжар"
15
Сельский округ Жетес би, село Раим, улица Раим № 34
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 72" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования"
16
Сельский округ Боген, село Боген, улица Боген № 195
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 20 имени З. Шукирова" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования"
17
Сельский округ Аманоткель, село Аманоткель, улица Аманоткель № 37
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры села Аманоткель" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Аманоткель"
18
Сельский округ Жанакурылыс, село Жанакурылыс, улица Жанакурылыс № 159
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 74" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования"
19
Сельский округ Каратерен, село Жанаконыс, улица Жанаконыс № 135
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 82" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования"
20
Сельский округ Октябрь, село Шижага, улица Шижага № 387
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры села Шижага" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Октябрь"
21
Сельский округ Сазды, село Сазды, улица Сазды № 48
Коммунальное государственное казенное предприятие "Клуб села Сазды" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Сазды"
22
Сельский округ Куланды, село Акбасты, улица Акбасты № 30
Коммунальное государственное казенное предприятие "Клуб села Акбасты" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Куланды"
23
Сельский округ Мергенсай, село Жаланаш, улица Жаланаш № 121
Коммунальное государственное казенное предприятие "Клуб села Мергенсай" коммунального государственного учреждения "Аппарата акима сельского округа Мергенсай"
24
Сельский округ Жинишкекум, село Токабай, улица Қ. Бердімағанбетов № 155
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 248" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования"
25
Сельский округ Косаман, село Косаман, улица Косаман № 84
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 68" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования"
26
Сельский округ Беларан, село Куланды, улица Куланды № 62
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 77" коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел образования"