Арал қаласының көшелеріне атау беру және қайта атау туралы
Бірлескен Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 21 қарашадағы № 155-қ қаулысы және Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 қарашадағы № 284 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 қарашада № 6989 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12-бабының 5-1) тармақшасына сәйкес және Облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 19 қыркүйектегі № 1 қорытындысы негізінде, Арал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арал қаласының атауы жоқ көшесіне "Ұлбибі Балымбетова" есімі берілсін.
2. Арал қаласының "Жеңістің 30 жылдығы" көшесі "Жұпан Тәжімбетов" есімімен қайта аталсын.
3. Осы қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арал ауданы әкімінің міндетін атқарушы Р. Өтешов
Арал аудандық мәслихатының
кезектен тыс елу бірінші сессиясының
төрағасы
Қ. Аяпов
Арал аудандық мәслихаттың хатшысы Д. Мадинов

О присвоении наименовании и переименования улиц города Аральск
Совместное постановление Аральского районного акимата Кызылординской области от 21 ноября 2019 года № 155-қ и решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 21 ноября 2019 года № 284. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 ноября 2019 года № 6989
В соответствии с подпунктом 5-1 статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании заключения Областной ономастической комиссии от 19 сентября 2019 года № 1, акимат Аральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице города Аральск имя "Ұлбибі Балымбетова".
2. Переименовать улицу "Жеңістің 30 жылдығы" города Аральск именем "Жұпан Тәжімбетов".
3. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняюший обязанности
акима Аральского района
Р. Утешов
Председатель внеочередной
пятьдесят первой сессии
Аральского районного маслихата
К. Аяпов
Секретарь Аральского
районного маслихата
Д. Мадинов