Қазалы ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 ақпандағы № 276 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 ақпанда № 6687 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 19 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 28.04.2023 № 19 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексі" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Кодексінің 19-1-бабының 2) тармақшасына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50-бабына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазалы ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Қазалы аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Әйтеке би кенті бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды әкету тарифін бекіту туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 ақпандағы № 181 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4614 нөмірімен тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 27 наурызда, "Қазалы" газетінде 2014 жылғы 28 наурызда жарияланған) шешімі;
2) "Қазалы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды көму тарифін бекіту туралы"Қазалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 қарашадағы № 361 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5262 нөмірімен тіркелген,"Тұран-Қазалы" газетінде 2015 жылғы 18 қарашада, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 15 ақпанда жарияланған) шешімі.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың XХХVІІІ
сессиясының төрағасы
Қ.Қожалепесов
Аудандық мәслихат хатшысы К.Назымбеков
Қазалы аудандық мәслихаттың
2019 жылғы "12" ақпандағы
№ 276 шешіміне қосымша
Қазалы ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтер
Атаулары
Есептік бірлік
Баға (теңге)
1
Жайлы үйлер үшін
айына 1 адамға

Об утверждении тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Казалинскому району
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12 февраля 2019 года № 276. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 февраля 2019 года № 6687. Утратило силу решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 28 апреля 2023 года № 19
Сноска. Утратило силу решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 28.04.2023 № 19 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 19-1 Кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года "Экологический кодекс Республики Казахстан и статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Казалинский районной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Казалинскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу следующих решений Казалинского районного маслихата:
1) решение Казалинского районного маслихата от 21 февраля 2014 года № 181 "Об утверждении тарифа на вывоз твердых бытовых отходов по поселку Айтеке би" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4614, опубликовано 27 марта 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет", 28 марта 2014 года в газете "Казалы");
2) решение Казалинского районного маслихата от 27 ноября 2015 года № 361 "Об утверждении тарифа на захоронение коммунальных отходов по Казалинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5262, опубликовано 18 ноября 2015 года в газете "Туран – Казалы", 15 февраля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель XХХVІІІ сессии
районного маслихата
К.Кожалепесов
Секретарь районного маслихата К.Назымбеков
Приложение к решению
Казалинского районного маслихата
от "12" февраля 2019 года № 276
Тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Казалинскому району
Наименования
Расчетная единица
Цена (тенге)
1
Для благоустроенных домовладений
на 1 человека в месяц