"Мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсалған шығындарды өндіріп алу мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 қарашадағы № 238 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 ақпандағы № 275 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 ақпанда № 6689 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 наурыздағы № 207 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 30.03.2022 № 207 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 50-бабының 2-тармағына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсалған шығындарды өндіріп алу мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 қарашадағы № 238 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6516 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 28 қарашада жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды (бұдан әрі-кемтар балалар) жеке оқыту жоспары бойынша кемтар балаларын үйде оқытуға жұмсалған шығындарын өндіріп алу (бұдан әрі - оқытуға жұмсалған шығындарды өндіріп алу) мөлшері тоқсан сайын әр кемтар балаға тоғыз айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде айқындалсын.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың XХХVІІІ
сессиясының төрағасы
Қ.Қожалепесов
Аудандық мәслихат хатшысы К.Назымбеков

О внесении изменения в решение Казалинского районного маслихата от 12 ноября 2018 года № 238 "Об определении размера и порядка возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов по индивидуальному учебному плану"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12 февраля 2019 года № 275. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 февраля 2019 года № 6689. Утратило силу решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 30 марта 2022 года № 207
Сноска. Утратило силу решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 30.03.2022 № 207 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата от 12 ноября 2018 года № 238 "Об определении размера и порядка возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов по индивидуальному учебному плану" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6516, опубликовано 28 ноября 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Определить размер возмещения затрат на обучение на дому (далее - возмещение затрат на обучение) детям с ограниченными возможностями из числа инвалидов (далее – дети с ограниченными возможностями) по индивидуальному учебному плану ежеквартально на каждого ребенка с ограниченными возможностями в размере девяти месячных расчетных показателей.".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель XХХVІІІ сессии
районного маслихата
К.Кожалепесов
Секретарь районного маслихата К.Назымбеков