"2019 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Қазалы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 11 қазандағы № 166 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 65 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 сәуірде № 6779 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50-бабының 2-тармағына сәйкес Қазалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменения в постановление акимата Казалинского района от 11 октября 2018 года № 166 "Об установления квоты рабочих мест для инвалидов на 2019 год"
Постановление акимата Казалинского района Кызылординской области от 30 апреля 2019 года № 65. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 апреля 2019 года № 6779
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "2019 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Қазалы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 11 қазандағы № 166 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №6477 болып тіркелген, 2018 жылғы 1 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1. Внести в постановление акимата Казалинского района от 11 октября 2018 года № 166 "Об установления квоты рабочих мест для инвалидов на 2019 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6477, опубликовано 1 ноября 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
приложение указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы ауданының әкімі М. Ергешбаев
Қазалы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "30" сәуірдегі №65 қаулысына қосымша
Қазалы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы "11" қазандағы №166 қаулысына қосымша
2019 жылға ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерiнде мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Жұмыскерлердің тізімдік санынан алғандағы квотаның көлемі (%)
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны (адам)
1
"Қазалы ауданының білім бөлімінің Жанқожа батыр атындағы №70 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Казалинского района М. Ергешбаев
Приложение к постановлению акимата Казалинского района от "30" апреля 2019 года №65
Приложение к постановлению акимата Казалинского района от "11" октября 2018 года №166
Квоты рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда на 2019 год
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты от списочной численности работников (%)
Количество рабочих мест для инвалидов (человек)
1
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №70 имени Жанкожа батыра отдела образования Казалинского района"