Аудандық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың иелігінде қалған таза кірістің бір бөлігін бөлу нормативін белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 29 сәуірдегі № 64 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 сәуірде № 6780 болып тіркелді
"Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 140-бабының 2-тармағына сәйкес Қазалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудандық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың иелігінде қалған таза кірістің бір бөлігін бөлу нормативі осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Қазалы ауданының қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазалы ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы ауданының әкімі М. Ергешбаев
Қазалы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "29" сәуірдегі №64 қаулысына қосымша
Аудандық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың иелігінде қалған таза кірістің бір бөлігін бөлу нормативі
Активтерді дамыту және кеңейту (күрделі жөндеу, реконструкция, жаңғырту, цифрландыру) - 50%
Адами капиталды дамыту және ынталандыру (біліктілікті арттыру, тәжірибе алмасу, сыйақы беру) - 15%
Тәуекелдерді сақтандыруға провизиялар (резервтер) және шығынды жабу - 20%
Кезек күттірмейтін қажеттіліктерге жұмсалатын резерв - 10%
Кәсіпорындар қызметінің спецификасы бойынша қажет ететін шығындар түрі - 5%

Об установлении норматива распределения оставшейся в распоряжении районных коммунальных государственных предприятий части чистого дохода
Постановление акимата Казалинского района Кызылординской области от 29 апреля 2019 года № 64. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 апреля 2019 года № 6780
В соответствии с пунктом 2 статьи 140 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить норматив распределения оставшейся в распоряжении районных коммунальных государственных предприятий части чистого дохода, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел финансов Казалинского района" принять меры вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Казалинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Казалинского района М. Ергешбаев
Приложение к постановлению акимата Казалинского района от "29" апреля 2019 года №64
Норматив распределения оставшейся в распорожении районных коммунальных государственных предприятии части чистого дохода
Развитие и расширение активов (капитальный ремонт, реконструкция, модернизация, цифровизация) - 50 %
Развитие человеческого капитала и стимулирование (повышение квалификации, обмен опытом, премирование) - 15 %
Провизии (резервы) на страхование рисков и покрытие убыточности - 20 %
Резерв на неотложные нужды - 10 %
Необходимые виды расходов по специфике деятельности предприятий - 5 %