"2019 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Қазалы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 19 қазандағы №173 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 29 сәуірдегі № 63 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 сәуірде № 6781 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңынның 50-бабының 2-тармағына сәйкес Қазалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменения в постановление акимата Казалинского района от 19 октября 2018 года № 173 "Об установления квоты рабочих мест на 2019 год"
Постановление акимата Казалинского района Кызылординской области от 29 апреля 2019 года № 63. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 апреля 2019 года № 6781
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "2019 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Қазалы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 19 қазандағы № 173 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6475 болып тіркелген, 2018 жылғы 1 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1. Внести в постановление акимата Казалинского района от 19 октября 2018 года № 173 "Об установления квоты рабочих мест на 2019 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6475, опубликовано 1 ноября 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
приложение 1 указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.