"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы №255 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 мамырдағы № 292 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 мамырда № 6798 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 255 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6598 нөмерімен тіркелген, 2019 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21644200,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1164217 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 23163 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 44937 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20411883,8 мың теңге;
2) шығындар – 21880248,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 143840,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 246187,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 102347 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -379887,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 379887,8 мың теңге.
4-тармақтың 2), 5), 7) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) білім беруге 179671,2 мың теңге;
5) Ұлы Отан соғысына қатысушылары мен мүгедектеріне және Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы қажырлы еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған адамдарға сауықтыру үшін біржолғы әлеуметтік көмекке 2121 мың теңге;
7) өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге 29532 мың теңге.";

О внесении изменений и дополнений в решение Казалинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года №255 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 24 мая 2019 года № 292. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 мая 2019 года № 6798. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 255 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6598, опубликовано 15 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответсвенно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 21644200,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1164217,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 23163,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 44937,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20411883,8 тысяч тенге;
2) затраты – 21880248,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 143840,4 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 246187,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 102347,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -379887,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 379887,8 тысяч тенге.
подпункты 2), 5), 7) пункта 4 изложить в новой редакции:
"2) на образование 179671,2 тысяч тенге;
5) на единовременную социальную помощь на оздоровление участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и лицам, награжденным орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны 2121 тысяч тенге;
7) на оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям 29532 тысяч тенге.";

4-тармақ жаңа мазмұндағы 17), 18), 19), 20) тармақшалармен толықтырылсын:
"17) спорт объектілеріне жөндеу жүргізуге 26994 мың теңге;
18) абаттандыруға 96000 мың теңге;
19) білім саласы бойынша көпбалалы және аз қамтылған отбасыларына қосымша көмек көрсетуге 40125 мың теңге;
20) "Е-Халық" ақпараттық жүйесінің модификациялануына байланысты халықты жұмыспен қамту орталықтарын, аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округ әкімдерінің аппараттарын компьютерлік техникамен жабдықтауға 16014 мың теңге.";
5-тармақтың 8), 11), 12) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"8) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге 670262 мың теңге;
11) еңбек нарығын дамытуға 94885 мың теңге;
12) ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге 1598926 мың теңге.";
5-тармақ жаңа мазмұндағы 15), 16) тармақшалармен толықтырылсын:
"15) бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға 781645 мың теңге;
16) мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге 45751 мың теңге.";
5-тармақта:
2), 3), 4), 5), 6) және 7) тармақшалар алынып тасталсын;
6-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) жайластыруға 287058 мың теңге.";
7-тармақтың 1), 2), 3) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салу және (немесе) реконструкциялауға 201703 мың теңге;
2) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) жайластыруға 1320346 мың теңге;
3) ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға 76400 мың теңге.";
7-тармақ жаңа мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"5) Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға 136779 мың теңге.";

пункт 4 дополнить подпунктами 17), 18), 19), 20) нового содержания:
"17) на ремонта объектов спорта 26994 тысяч тенге;
18) на благоустройство 96000 тысяч тенге;
19) на оказание дополнительных мер поддержки многодетным и малообеспеченным семьям в сфере образования 40125 тысяч тенге;
20) на оснащение центров занятости населения, аппаратов акимов города районного значения, поселка и сельских округов компьютерной техникой в связи с модификацией информационной системы "Е-Халық" 16014 тысяч тенге.";
подпункты 8), 11), 12) пункта 5 изложить в новой редакции:
"8) на выплату государственной адресной социальной помощи 670262 тысяч тенге;
11) на развитие рынка труда 94885 тысяч тенге;
12) на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы 1598926 тысяч тенге.";
пункт 5 дополнить подпунктами 15), 16) нового содержания:
"15) на увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования 781645 тысяч тенге;
16) на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих 45751 тысяч тенге.";
исключить подпункты 2), 3), 4), 5), 6) и 7) пункта 5;
подпункт 1) пункта 6 изложить в новой редакции:
"1) на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры 287058 тысяч тенге.";
подпункты 1), 2), 3) пункта 7 изложить в новой редакции:
"1) на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда 201703 тысяч тенге;
2) на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры 1320346 тысяч тенге;
3) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах 76400 тысяч тенге.";
пункт 7 дополнить подпунктом 5) нового содержания:
"5) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года 136779 тысяч тенге.";

жаңа мазмұндағы 9-3 тармақпен толықтырылсын:
"9-3) аудандық бюджетте "электрондық үкіметтің" ақпараттық-коммуникациялық инфрақұрылымының операторын айқындау туралы" 2016 жылғы 29 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің №40 қаулысына сәйкес электронды құжат айналымы бірыңғай жүйесінің орталықтандырылуына байланысты 16634 мың теңге облыстық бюджетке қайтару қарастырылсын;".
аталған шешімнің 1, 5, 6 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

дополнить пунктом 9-3 нового содержания:
"9-3) Предусмотреть в районном бюджете возврат областной бюджет соответсвии постановления Правительства Республики Казахстан от 29 января 2016 года № 40 "Об определении оператора информационно-коммуникационной инфраструктуры "электронное правительство" в связи с централизацией единой системы электронного документооборота 16634 тысяч тенге;".
приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХХХХІ сессиясының төрағасы
Б. Ізмағанбетов
Аудандық мәслихат хатшысы К. Назымбеков
Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы "24" мамырдағы XXXХI сессиясының №292 шешіміне 1-қосымша
Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы "25" желтоқсандағы ХХХV сессиясының №255 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ХХХХІ
сессии районного маслихата
Б. Измаганбетов
Секретарь районного маслихата К. Назымбеков
Приложение 1 к решению XXXХI сессии районного маслихата от "24" мая 2019 года №292
Приложение 1 к решению XXXV сессии районного маслихата от "25" декабря 2018 года №255
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Наименование
Сумма,
тысяча тенге
Класс
Подкласс

770
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
190843
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
164146
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
26697
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
429183,1
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
386376,1
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
31189
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
11618
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
40249
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32082
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
748
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7419
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
23106
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23106
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
32935
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32181
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
754
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
503894,3
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67796
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
960
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
435138,3
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
795184,3
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
795184,3
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
18348
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18348
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
93646
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

770
122
Аппарат акима района (города областного значения)
190843
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
164146
003
Капитальные расходы государственного органа
26697
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
429183,1
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
386376,1
022
Капитальные расходы государственного органа
31189
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11618
452
Отдел финансов района (города областного значения)
40249
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
32082
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
748
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
7419
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
23106
001
Услуги по реализации государственной политики в области государственных закупок на местном уровне
23106
453
Отдел экономики бюджетного планирования района (города областного значения)
32935
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
32181
004
Капитальные расходы государственного органа
754
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
503894,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
67796
013
Капитальные расходы государственного органа
960
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
435138,3
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
795184,3
040
Развитие объектов государственных органов
795184,3
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
18348
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
18348
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
93646
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния

33389
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
38040
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
14928
5
Денсаулық сақтау
170
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
170
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
170
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1435867
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
14798
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
14798
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
755143
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
755143
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
627336
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
258056
005
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
88
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
36946
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
11894
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
455
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4545
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
128474
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
66572
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
65654
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
54652
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
38590
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2983
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту

33389
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
38040
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
14928
5
Здравоохранение
170
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
170
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организаци и здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
170
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
1435867
464
Отдел образования района (города областного значения)
14798
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
14798
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
755143
010
Государственная адресная социальная помощь
755143
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
627336
004
Программа занятости
258056
005
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
88
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
36946
007
Оказание жилищной помощи
11894
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
455
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4545
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
128474
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
66572
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
65654
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
54652
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
38590
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2983
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан

21088
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3238
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2374
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
41866
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
41866
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
52702
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
52702
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34702
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
18000
12
Көлiк және коммуникация
1891237
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2808
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2808
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1888429
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
77128
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
78825
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
108079
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
1619968
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
4429
13
Басқалар
422805
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
2053
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
2053
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
29575
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
29575
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
214398
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
35366
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
172241
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

21088
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3238
007
Капитальные расходы государственного органа
2374
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
41866
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
41866
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
52702
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
52702
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
34702
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
18000
12
Транспорт и коммуникации
1891237
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2808
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
2808
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1888429
022
Развитие транспортной инфраструктуры
77128
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
78825
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
108079
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
1619968
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
4429
13
Прочие
422805
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
2053
006
Поддержка предпринимательской деятельности
2053
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
29575
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
29575
452
Отдел финансов района (города областного значения)
214398
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
35366
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
172241
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих

472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
4
Бiлiм беру
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
008
Cпорт және туризм объектілерін дамыту
011
Мәдениет объектілерін дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
12
Көлiк және коммуникация
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
13
Өзгелер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
077
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту

472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
040
Развитие объектов государственных органов
4
Образование
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
028
Развитие коммунального хозяйства
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
005
Развитие коммунального хозяйства
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
008
Развитие объектов спорта и туризма
011
Развитие объектов культуры
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
12
Транспорт и коммуникации
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
13
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
452
Отдел финансов района (города областного значения)
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
0458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
077
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года

473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы "24" мамырдағы XXXХI сессиясының №292 шешіміне 3-қосымша
Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы "25" желтоқсандағы ХХХV сессиясының №255 шешіміне 6-қосымша
Қала, кент, ауылдық округі әкімі аппараттары бюджеттік бағдарлама әкімшілері бойынша 2019 жылға арналған жеке жоспарларының қаржылар көлемі
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
Шығындар

473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Приложение 3 к решению XXXХI сессии районного маслихата от "24" мая 2019 года №292
Приложение 6 к решению районного маслихата от "25" декабря 2018 года №255
Обьем индивидуальных планов финансирования по администраторам бюджетных программ акимов аппаратов селськых округов на 2019 год
Функциональная группа
Сумма,
тысяча тенге
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Затраты