"Қазалы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілуі мен жинақталу нормаларын бекіту туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 шілдедегі № 122 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 мамырдағы № 296 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 мамырда № 6799 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50-бабының 2-тармағына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қазалы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілуі мен жинақталу нормаларын бекіту туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 шілдедегі № 122 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5946 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 31 тамызда жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в решение Казалинского районного маслихата от 27 июля 2017 года № 122 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Казалинскому району"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 24 мая 2019 года № 296. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 мая 2019 года № 6799
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата от 27 июля 2017 года № 122 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Казалинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5946, опубликовано 31 августа 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
приложение указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың XХХXI
сессиясының төрағасы
Б.Ізмағанбетов
Аудандық мәслихат хатшысы К.Назымбеков
Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы "24" мамырдағы №296 шешіміне қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы "27" шілдедегі ХV сессиясының №122 шешіміне қосымша
Қазалы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілуі және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтардың жинақталу нысандары
Есептік бірлік

2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель XХХXI сессии
районного маслихата
Б.Измаганбетов
Секретарь районного маслихата К.Назымбеков
Приложение к решению Казалинского районного маслихата от "24" мая 2019 года №296
Приложение к решению ХV сессии Казалинского районного маслихата от "27" июля 2017 года №122
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Казалинскому району
Объекты накопления коммунальных отходов
Расчетная единица