2020-2022 жылдарға арналған Ақжона ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 353 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 желтоқсанда № 7108 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Ақжона ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 71791 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1321 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 70470 мың теңге;
2) шығындар – 71791 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 24.08.2020 № 456 шешімімен (01.01.2020 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округ бюджетіне төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралатындығы ескерілсін:
1) әкім аппараттары қызметін қамтамасыз ету шығындарына – 1534 мың теңге;
2) мәдениет саласы 1252 мың теңге;
3) абаттандыруға, жарықтандыруға 34072 мың теңге.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 24.08.2020 № 456 шешімімен (01.01.2020 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округ бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
1) мәдениет саласы 1388 мың теңге.

О бюджете сельского округа Акжона на 2020-2022 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2019 года № 353. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 декабря 2019 года № 7108. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить в бюджет сельского округа Акжона на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 71791 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1321 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 70470 тысяч тенге;
2) затраты – 71791 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 24.08.2020 № 456 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету сельского округа:
1) расходы по обеспечению деятельности аппаратов акимов 1534 тысяч тенге;
2) сферу культуры 1252 тысяч тенге;
3) благоустройство, освещение 34072 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 24.08.2020 № 456 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету сельского округа:
1) сферу культуры 1388 тысяч тенге.

Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 06.03.2020 № 382 шешімімен (01.01.2020 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының
кезектен тыс LII сессиясының төрағасы
Ғ. ӘЛІШ
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы К. НАЗЫМБЕКОВ
Қазалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 353 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Ақжона ауылдық округінің бюджеті

Сноска. Пункт 3 с изменением, внесенным решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 06.03.2020 № 382 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LII сессий
Казалинского районного маслихата
Ғ. ӘЛІШ
Секретарь Казалинского
районного маслихата
К. НАЗЫМБЕКОВ
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от 26 декабря 2019 года № 353
Бюджет на 2020 год сельского округа Акжона