Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Ғ. Мұратбаев ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 27 қыркүйектегі № 48 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 қыркүйекте № 6920 болып тіркелді
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Қазалы аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық - санитариялық инспекторының 2019 жылғы 25 қыркүйектегі №7-09-561 ұсынысы негізінде, Ғ.Мұратбаев ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ғ.Мұратбаев ауылдық округi Ғ.Мұратбаев ауылының аумағында ұсақ малдардың арасында бруцеллез ауруы пайда болуына байланысты Көбейсін Іскендіров, Ғани Мұратбаев, Қали Наурызбаев, Жанқожа батыр, Қуандық әулие, Сәкен Сейфулин, Қорқыт ата көшелерінде белгіленген шектеу iс-шаралары тоқтатылсын.
2. Ғ.Мұратбаев ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 04 маусымдағы № 27 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №6812 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 19 маусымда жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі А. Рыстығұл

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима сельского округа Г. Муратбаева Казалинского района Кызылординской области от 27 сентября 2019 года № 48. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 27 сентября 2019 года № 6920
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года и на основании представления главного государственного ветеринарно - санитарного инспектора государственного учреждения "Казалинская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 25 сентября 2019 года № 7-09-561, аким сельского округа Г.Муратбаев РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные в связи с выявлением заболевания бруцеллеза среди мелкого скота на улицах Кубейсин Искендирова, Гани Муратбаева, Кали Наурызбаева, Жанкожа батыра, Куандык әулие, Сакен Сейфулина, Коркыт ата на территории села Г.Муратбаева сельского округа Г.Муратбаев.
2. Признать утратившим силу решение акима сельского округа Г.Муратбаев от 04 июня 2019 года № 27 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6812, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 19 июня 2019 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа А. Рыстығұл