"Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негiзiнде Қармақшы ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасын бекiту туралы" Қармақшы ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 22 қарашадағы №607 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 16 сәуірдегі № 934 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 сәуірде № 6773 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 14 қаңтардағы № 4 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 14.01.2025 № 4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Жайылымдар туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы Заңының 9-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Қармақшы ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негiзiнде Қармақшы ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасын бекiту туралы" Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 22 қарашадағы № 607 қаулысына (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде 6060 нөмірімен тiркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 14 желтоқсанда жарияланған) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қармақшы ауданының әкімі С. Мақашов
Қармақшы ауданы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы "16" сәуірдегі № 934 қаулысына қосымша
Қармақшы ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы "22" қарашадағы № 607 қаулысына қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп- қарау негізінде Қармақшы ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасы

О внесении изменения в постановление акимата Кармакшинского района от 22 ноября 2017 года №5067 "Об утверждении схемы пастбищеоборотов по Кармакшинскому району на основании геоботанического обследования пастбищ"
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 16 апреля 2019 года № 934. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 апреля 2019 года № 6773. Утратило силу постановлением Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 14 января 2025 года № 4
Сноска. Утратило силу постановлением Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 14.01.2025 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах" и статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кармакшинского района от 22 ноября 2017 года № 607 "Об утверждении схемы пастбищеоборотов по Кармакшинскому району на основании геоботанического обследования пастбищ" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6060, опубликовано 14 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
приложение указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кармакшинского района С. Макашов
Приложение к постановлению акимата Кармакшинского района от "16" апреля 2019 года №934
Приложение к постановлению акимата Кармакшинского района от "22" ноября 2017 года №607
Схема пастбищеоборотов по Кармакшинскому району на основании геоботанического обследования пастбищ