2020-2022 жылдарға арналған Төретам кентінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 285 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 қаңтарда № 7173 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Төретам кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 300 583 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 534 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 382 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 292 667 мың теңге;
2) шығындар – 300 583 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0.

О бюджете поселка Торетам на 2020-2022 годы
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2019 года № 285. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 января 2020 года № 7173
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Торетам на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 300 583 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 534 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 382 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 292 667 тысяч тенге;
2) затраты – 300 583 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0.

2. 2020 жылға аудандық бюджеттен Төретам кентінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 275 801 мың теңге мөлшерінде белгіленгені ескерілсін.
3. 2020 жылға арналған Төретам кентінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қармақшы аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
К. Раева
Қармақшы аудандық мәслихатының
хатшысы
М. Наятұлы

2. Учесть, что в 2020 году объем бюджетной субвенций, передаваемый из районного бюджета в бюджет поселка Торетам установлен в размере 275 801 тысяч тенге.
3. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете поселка Торетам, на 2020 год за счет республиканского бюджета согласно приложению 4.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Кармакшинского
районного маслихата
К. Раева
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата
М. Наятұлы