2020-2022 жылдарға арналған Төретам кентінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 285 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 қаңтарда № 7173 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Төретам кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 329 403,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 28 776,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 082 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 299 545 мың теңге;
2) шығындар – 462 161 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -132 757,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 132 757,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 07.04.2020 № 306; өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 25.05.2020 № 326 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2020 жылға аудандық бюджеттен Төретам кентінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 275 801 мың теңге мөлшерінде белгіленгені ескерілсін.
3. 2020 жылға арналған Төретам кентінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қармақшы аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
К. Раева
Қармақшы аудандық мәслихатының
хатшысы
М. Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 285 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Төретам кентінің бюджеті

О бюджете поселка Торетам на 2020-2022 годы
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2019 года № 285. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 января 2020 года № 7173.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Торетам на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 329 403,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 28 776,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 082 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 299 545 тысяч тенге";
2) затраты – 462 161 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -132 757,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 132 757,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 07.04.2020 № 306; с изменениями, внесенными решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25.05.2020 № 326 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в 2020 году объем бюджетной субвенций, передаваемый из районного бюджета в бюджет поселка Торетам установлен в размере 275 801 тысяч тенге.
3. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете поселка Торетам, на 2020 год за счет республиканского бюджета согласно приложению 4.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Кармакшинского
районного маслихата
К. Раева
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата
М. Наятұлы
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от 27 декабря 2019 года № 285
Бюджет поселка Торетам на 2020 год

5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0
Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсаны № 285 шешіміне 4-қосымша
2020 жылға арналған Төретам кентінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
16 866,0
1
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
15 538,0
2
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
1 328,0

5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 4 к решению Кармакшинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 285
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете поселка Торетам, на 2020 год за счет республиканского бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
16 866,0
1
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
15 538,0
2
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1 328,0