“2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы №34-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 ақпандағы № 37-1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 наурызда № 6723 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-бабына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының, 1-тармағына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 34-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6588 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 09 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және 2019 жылғы 04 қаңтарда “Жалағаш жаршысы” газетіне жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“1. 2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 295 079,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 249 285 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 061 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 091 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 013 642,7 мың теңге;
2) шығыстар – 9 343 173,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 335 674,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 446 924,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 111 250 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 10 000 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 10 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -329 295,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 329 295,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 446 924,9 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 117 629 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 64472,5 мың теңге.”;
мынадай мазмұндағы 1-1, 1-2, 1-3 тармақтармен толықтырылсын:
“1-1. “““2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы №34-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 3 қаңтардағы №1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 23 қаңтардағы №11 қаулысымен:

О внесении изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 21 декабря 2018 года №34-1 “О районном бюджете на 2019 – 2021 годы”
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 22 февраля 2019 года № 37-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 1 марта 2019 года № 6723. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан” и пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 341 “О районном бюджете на 2019 – 2021 годы” (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6588, опубликовано 09 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в газете “Жалағаш жаршысы” 04 января 2019 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
“1. Утвердить районный бюджет на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 295 079,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 249 285 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 061 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 091 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 013 642,7 тысяч тенге;
2) расходы – 9 343 173,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 335 674,9 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 446 924,9 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 111 250 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 10 000 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 10 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -329 295,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 329 295,9 тысяч тенге;
поступление займов – 446 924,9 тысяч тенге;
погашение займов – 117 629 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 64472,5 тысяч тенге.”;
дополнить пунктами 1-1, 1-2, 1-3 следующего содержания:
“1-1. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 23 января 2019 года №11 “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района от 3 января 2019 года №1 “О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 21 декабря 2018 года №34-1 “О районном бюджете на 2019-2021 годы”””:

2018 жылға арналған аудан бюджетіне бөлінген нысаналы трансферттерден пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомалар бойынша республикалық бюджеттен 794,8 мың теңге және облыстық бюджеттен 5 676,9 мың теңге облыстық бюджетке қайтарылғаны ескерілсін.”;
“1-2. “““2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы №34-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 3 қаңтардағы №1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 11 ақпандағы №18 қаулысымен:
Облыстық бюджеттен білім беру нысандарын бейнебақылаумен қамтамасыз етуге 6 442 мың теңге, қоғамдық жұмысқа 39 842 мың теңге, аудандық маңызы бар “Самара- Шымкент- Еңбек - Есет батыр- Жаңадария” автомобиль жолын орташа жөндеуге 81 878 мың теңге, мәдениет нысандарының жылуына 7 284 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны;
Білім беру ұйымдарына “электронды балабақша” автоматтандырылған жүйесінің техникалық қолдау қызметін көрсетуге бөлінген 2 452 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт қысқартылғаны;
Республикалық бюджеттен ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге бөлінген қаржыдан 1 391 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт қысқартылғаны ескерілсін.”;
“1-3. Облыстық бюджет қаражаты есебінен Жаңадария, Мақпалкөл, Аққыр елді мекендерінің сумен қамту жүйесін қайта жаңғыртуды қоса қаржыландыруға 15 605 мың теңге, Жалағаш кентіндегі әкімшілік ғимаратының құрылысына 104 925 мың теңге, “Самара-Шымкент-Мадениет-Мақпалкөл-Жаңаталап-Аққыр” автомобиль жолындағы Оңтүстік коллектор көпірін қайта жаңғыртуға 14 297 мың теңге нысаналы даму трансферттер қаралғаны;
Аудан бюджетінен аудандық музейлерді облыстық бюджетке қосу жолымен қайта ұйымдастыруға байланысты 22 575 мың теңге облыстық бюджетке қайтарылғаны ескерілсін.”;
көрсетілген шешімнің 1, 4, 6, 7 -қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
көрсетілген шешім осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес 11- қосымшамен толықтырылсын.

по неиспользованным (недоиспользованным) суммам целевых трансфертов, выделенных в бюджет района на 2018 год, из республиканского бюджета 794,8 тысяч тенге и из областного бюджета 5 676,9 тысяч тенге возвращены в областной бюджет.”;
“1-2. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 11 февраля 2019 года №18 “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района от 3 января 2019 года №1 “О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 21 декабря 2018 года №34-1 “О районном бюджете на 2019-2021 годы”””:
Из областного бюджета выделены текущие целевые трансферты на обеспечение видеонаблюдением объектов образования 6 442 тысяч тенге, на общественные работы 39 842 тысяч тенге, на средний ремонт автомобильной дороги районного значения “Самара-Шымкент-Енбек-Есет батыр-Жанадария” 81 878 тысяч тенге, на обеспечение отопления объектов культуры 7 284 тысяч тенге;
Сокращены текущие целевые трансферты 2 452 тысяч тенге выделенные из областного бюджета на оказание услуг технической поддержки автоматизированной системы “электронный детский сад” для детских дошкольных учреждений области;
Сокращены текущие целевые трансферты 1 391 тысяч тенге выделенные из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы.”;
“1-3. Учесть, что из средств областного бюджета предусмотрены целевые трансферты на развитие 15 605 тысяч тенге на софинансирование реконструкции системы водоснабжения населенных пунктов Жанадария, Макпалкол, Аккыр, 104 925 тысяч тенге на строительство административного здания в поселке Жалагаш, 14 297 тысяч тенге на реконструкцию моста через Южный коллектор автомобильной дороги “Самара-Шымкент-Мадениет-Макпалкол-Жанаталап-Аккыр”;
Возвращены из районного бюджета в областной бюджет 22 575 тысяч тенге в связи с реорганизацией районных музеев путем их присоединения в областной бюджет.”;
приложения 1, 4, 6, 7 указанного решения изложить в новых редакциях согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
указанное решение дополнить приложением 11 согласно приложению 5 к настоящему решению.

564
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1000
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
44705
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
32721
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32721
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
41665
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32865
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8800
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
575857,7
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37181
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
800
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
537876,7
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
106925
040
Мемлекеттік органдардың обьектілерін дамыту
106925
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
20777
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20396
003
Мемлекеттік органдардың обьектілерін дамыту
381
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
51373,5
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50567,5
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
506
02
Қорғаныс
11 313
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6429
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6429
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4884
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
380
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар

564
018
Капитальные расходы государственного органа
1000
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
44705
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
32721
001
Услуги по реализации государственной политики в области государственных закупок на местном уровне
32721
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
41665
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
32865
004
Капитальные расходы государственного органа
8800
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
575857,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
37181
013
Капитальные расходы государственного органа
800
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
537876,7
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
106925
040
Развитие объектов государственных органов
106925
493
Отдел предпринимательства, промышленности, и туризма района (города областного значения)
20777
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
20396
003
Капитальные расходы государственного органа
381
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
51373,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
50567,5
003
Капитальные расходы государственного органа
300
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
506
02
Оборона
11 313
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6429
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6429
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4884
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
380
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы

202
Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде 6 ай жұмыс істеген (қызмет еткен) адамдарды әлеуметтік қолдауға
17423
Өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарындағы отбасылар санынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге
8386
Туберкулез ауруының қолдаушы фазасында емделіп жүрген науқастарға әлеуметтік көмек көрсетуге
9090
гемобластоздар мен апластикалық анемияны қосқанда гематологиялық аурулармен ауырған диспансерлік есепте тұрған балаларға әлеуметтік көмек көрсетуге
230
Ауғаныстандағы ұрыс-қимылдарға қатысушылар мен мүгедектеріне бір жолғы әлеуметтік көмек көрсетуге
2424
Қоғамдық жұмысқа
39842
Жаңадан іске қосылған дене шынықтыру және спорт нысандарын ұстауға
34581
Аудандық, ауылдық кітапханаларға кітап сатып алуға
587
мәдени-демалыс ұйымдарына қосымша хореограф бірліктерімен қамтамасыз етуге
2924
Мәдениет нысандарын жылумен қамтамасыз етуге
7284
Облыстық деңгейден аудандық деңгейге берілген 1 бірлік штаттан тыс қызметкердің ұстау шығындарына
1199
Атқарушылық биліктің мемлекеттік саясатын тиісті аумақты дамыту мүдделерімен және қажеттіліктерімен үйлесімдікте жүргізуді қамтамасыз етуге
5000
Жалағаш кентінде Бұхарбай батыр көшесін орташа жөндеу
170573,7
Жалағаш кентіндегі Нысанбай жырау көшесін орташа жөндеу
53157
Жалағаш кентіндегі Абай көшесін орташа жөндеу
309146
Аудандық маңызы бар "Самара-Шымкент-Еңбек-Есет батыр-Жаңадария" автомобиль жолын орташа жөндеу, 0-8 км
81878
Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы “22” ақпандағы №37-1 шешіміне 4-қосымша
Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы “21” желтоқсандағы №34-1 шешіміне 7-қосымша
2019 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен қаралған ағымдағы нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы
1 040 074
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
62465
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
18229
Оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
8238
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге
284011
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
166384
Мектептердің педагог-психологтарының лауазымдық айлықақыларының мөлшерін ұлғайтуға
3084
Мектептердің педагог-психологтарына педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге

202
На социальную поддержку лицам, проработавшим (прослужившим) не менее 6 месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны
17423
На оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям
8386
На оказание социальной помощи для больных туберкулезом, находящихся на поддерживающей фазе лечения
9090
На оказание социальной помощи детям, состоящим на диспансерном учете с гематологическими заболеваниями, включая гемобластозы и апластическую анемию
230
На единовременную социальную помощь участникам и инвалидам боевых действий в Афганистане
2424
На общественные работы
39842
На содержание вновь вводимых обьектов физической культуры и спорта
34581
На приобретение книг районным, сельским библиотекам
587
На обеспечение культурно-досуговых организаций дополнительными единицами хореографов
2924
На обеспечение отопления объектов культуры
7284
Перераспределение 1 единиц внештатных сотрудников с областного уровня на районный уровень
1199
Обеспеччение проведение государственной политики исполнительской власти в сочетании с интересами и потребностями развития соответствующей территории
5000
Средний ремонт улицы Бухарбай батыра в поселке Жалагаш
170573,7
Средний ремонт улицы Нысанбай жырау в поселке Жалагаш
53157
Средний ремонт улицы Абая в поселке Жалагаш
309146
Средний ремонт автомобильной дороги районного значения "Самара-Шымкент-Енбек-Есет батыр-Жанадария", 0-8 км
81878
Приложение 4 к решению Жалагашского районного маслихата от “22” февраля 2019 года №37-1
Приложение 7 к решению Жалагашского районного маслихата от “21” декабря 2018 года №34-1
Текущие целевые трансферты выделенные из республиканского бюджета в районный бюджет на 2019 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
1 040 074
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
62465
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
18229
На доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
8238
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования
284011
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
166384
На увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ
3084
На доплату за квалификацию педагогического мастерства педагогам-психологам школ

4380
Еңбек нарығын дамытуға
109198
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға
22189
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеу
71087
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді ендіру
6903
Ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
272478
Төмен ақы төленетін қызметкерлердің жалақысының мөлшерін көтеру үшін олардың салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығасыларды өтеуге
11428
Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы “22” ақпандағы №37-1 шешіміне 5-қосымша
Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы “21” желтоқсандағы №34-1 шешіміне 11-қосымша
2019 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен қаралған нысаналы даму трансферттері
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы
134 827
Жаңадария елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғырту
5345
Мақпалкөл елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғырту
4455
Аққыр елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғырту
5805
"Самара-Шымкент-Мадениет-Мақпалкөл-Жаңаталап-Аққыр" жолындағы Оңтүстік коллектор көпірін қайта жаңғырту
14297
Жалағаш кентіндегі әкімшілік ғимаратының құрылысы
104925

4380
На развитие рынка труда
109198
На реализацию плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
22189
На выплату государственной адресной социальной помощи
71087
Внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов центрах занятости населения
6903
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
272478
На компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки низкооплачиваемых работников для повышения размера их заработной платы
11428
Приложение 5 к решению Жалагашского районного маслихата от “22” февраля 2019 года №37-1
Приложение 11 к решению Жалагашского районного маслихата от “21” декабря 2018 года №34-1
Целевые трансферты на развитие предусмотренные из областного бюджета в районный бюджет на 2019 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
134 827
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Жанадария
5345
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Макпалколь
4455
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Аккыр
5805
Реконструкция моста Южный коллектор трассы "Самара-Шымкент-Мадениет-Макпалкол-Жанаталап-Аккыр"
14297
Строительство административного здания в поселке Жалагаш
104925