“2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы №34-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 мамырдағы № 41-1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 маусымда № 6810 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-бабына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының, 1-тармағына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 34-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6588 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 09 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және 2019 жылғы 04 қаңтарда “Жалағаш жаршысы” газетіне жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“1. 2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 309 707,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 249 285 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 061 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 091 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 028 270,7 мың теңге;
2) шығындар – 11 355 268,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 335 674,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 446 924,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 111 250 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 10 000 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 10 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -329 295,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 329 295,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 446 924,9 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 117 629 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 61939,4 мың теңге.”;
мынадай мазмұндағы 1-4, 1-5-тармақтармен толықтырылсын:
“1-4. “““2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы №34-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 3 қаңтардағы №1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 30 сәуірдегі №73 қаулысымен:

О внесении изменений в решение Жалагашского районного маслихата от 21 декабря 2018 года №34-1 “О районном бюджете на 2019 – 2021 годы”
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 30 мая 2019 года № 41-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 июня 2019 года № 6810. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан” и пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 341 “О районном бюджете на 2019 – 2021 годы” (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6588, опубликовано 09 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в газете “Жалағаш жаршысы” 04 января 2019 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
“1. Утвердить районный бюджет на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 309 707,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 249 285 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 061 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 091 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 028 270,7 тысяч тенге;
2) Затраты – 11 355 268,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 335 674,9 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 446 924,9 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 111 250 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 10 000 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 10 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -329 295,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 329 295,9 тысяч тенге;
поступление займов – 446 924,9 тысяч тенге;
погашение займов – 117 629 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 61939,4 тысяч тенге.”;
дополнить пунктами 1-4, 1-5-следующего содержания:
“1-4. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 30 апреля 2019 года №73 “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района от 3 января 2019 года №1 “О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 21 декабря 2018 года №34-1 “О районном бюджете на 2019-2021 годы”””:

Ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге 573 283 мың теңге, еңбек нарығын дамытуға 56 813 мың теңге, мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге 383 655 мың теңге, мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге 30 809 мың теңге республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферт бөлінгені;
“Ауыл – Ел бесігі” жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға 626 444 мың теңге республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферт бөлінгені;
Жаңақоныс, Далдабай елді мекендерінің сумен қамту жүйесін қайта жаңғыртуға 168 723 мың теңге республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттер қаралғаны;
Республикалық бюджеттен бөлінген қаржыдан Жаңадария, Темірбек Жүргенов, Аққыр елді мекендеріндегі сумен қамту жүйесін қайта жаңғыртудан 83 966 мың теңге нысаналы даму трансферті қысқартылғаны ескерілсін.”;
“1-5. “““2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы №34-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 3 қаңтардағы №1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 22 мамырдағы №92 қаулысымен:
Облыстық бюджеттен “Назарбаевтай болғым келеді” атты кітапты мемлекеттік және орыс тілдерінде сатып алуға 159 мың теңге, білім саласы бойынша көп балалы және аз қамтылған отбасыларына қосымша қолдау шаралары көрсетуге 22 200 мың теңге, “е-Халық” ақпараттық жүйесін компьютерлік техникамен жабдықтауға 10 833 мың теңге, өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге 10 035 мың теңге, су шаруашылығы нысандарын құжаттандыруға 38 227 мың теңге, “Ауыл – Ел бесігі” жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруды қоса қаржыландыруға 76 413 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны;
Жалағаш кентіндегі әкімшілік ғимаратының құрылысына 100 000 мың теңге, ауданда “12 жаттығу және стритбол алаңдарының құрылысының” жоба-сметалық құжаттамасын әзірлеп мемлекеттік сараптамадан өткізуге 1000 мың теңге облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферт қаралғаны ескерілсін.”;

Из республиканского бюджета выделены текущие целевые трансферты 573 283 тысяч тенге на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы, 56 813 тысяч тенге на развитие рынка труда, 383 655 тысяч тенге на выплату государственной адресной социальной помощи, 30 809 тысяч тенге на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих;
Из республиканского бюджета выделены текущие целевые трансферты 626 444 тысяч тенге на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
Из республиканского бюджета предусмотрены 168 723 тысяч тенге целевые трансферты на развитие реконструкции системы водоснабжения населенных пунктов Жанаконыс, Далдабай.
Сокращены выделенные из республиканского бюджета 83 966 тысяч тенге целевые трансферты на развитие реконструкция систем водоснабжения в населенных пунктах Жанадария, Темирбек Жургенов, Аккыр”;
“1-5. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 22 мая 2019 года №92 “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района от 3 января 2019 года №1 “О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 21 декабря 2018 года №34-1 “О районном бюджете на 2019-2021 годы”””:
Из областного бюджета предусмотрены текущие целевые трансферты 159 тысяч тенге на приобретение книги на государственном и русском языках “Назарбаевтай болғым келеді”, 22 200 тысяч тенге на оказание дополнительных мер поддержки многодетным и малообеспеченным семьям в сфере образования, 10 833 тысяч тенге на оснащение Центров занятости населения, акиматов города районного значения, поселковых и сельских округов компьютерной техникой в связи с модификацией информационнной системы “е-Халық”, 10 035 тысяч тенге на оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям, 38 227 тысяч тенге на паспортизацию водохозяйственных объектов, 76 413 тысяч тенге на софинансирование реализации мерроприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта “Ауыл-Ел бесігі”;
Из областного бюджета предусмотрены целевые трансферты на развитие 100 000 тысяч тенге на строительство административного здания в поселке Жалагаш, 1 000 тысяч тенге на разработке проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы “Строительство 12 тренажерной и стритбольной площадки” в районе ”;

көрсетілген шешімнің 1, 4, 6, 7, 8, 11 -қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
көрсетілген шешім осы шешімнің 7-қосымшасына сәйкес 12- қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жалағаш аудандық мәслихатының
41-сессиясының төрағасы
Е.БАҚБЕРГЕНҰЛЫ
Жалағаш аудандық
мәслихатының хатшысы
М. ЕСПАНОВ

приложения 1, 4, 6, 7, 8, 11 указанного решения изложить в новых редакциях согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
указанное решение дополнить приложением 12 согласно приложением 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель 41 сессии
Жалагашского районного
маслихата
БАКБЕРГЕНУЛЫ Е.
Секретарь Жалагашского
районного маслихата
ЕСПАНОВ М.

34889
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
877,5
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
564
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1580
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
37512
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37512
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
45496
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36696
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8800
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
586949,7
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39973
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
800
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
546176,7
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
208425
040
Мемлекеттік органдардың обьектілерін дамыту
208425
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
22617
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22236
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
381
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
66598,5
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55959,5
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8778
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2861
02
Қорғаныс
11 313
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6429
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6429
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4884
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
380
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
4504
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі

34889
003
Проведение оценки имущества в целях налогооблажения
877,5
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватиза-ционная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
564
018
Капитальные расходы государственного органа
1580
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
37512
001
Услуги по реализации государственной политики в области государственных закупок на местном уровне
37512
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
45496
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
36696
004
Капитальные расходы государственного органа
8800
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
586949,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
39973
013
Капитальные расходы государственного органа
800
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
546176,7
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
208425
040
Развитие объектов государственных органов
208425
493
Отдел предпринимательства, промышленности, и туризма района (города областного значения)
22617
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
22236
003
Капитальные расходы государственного органа
381
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
66598,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
55959,5
003
Капитальные расходы государственного органа
8778
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2861
02
Оборона
11 313
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6429
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6429
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4884
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
380
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
4504
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовноисполнительная деятельность

461291
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
20724
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
20724
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
458786
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
281517
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
24634
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
4560
008
1999 жылдың 26 шілдесінде “Отан”, “Данқ” ордендерiмен марапатталған, “Халык Қаһарманы” атағын және республиканың құрметті атақтарын алған
азаматтарды әлеуметтiк қолдау
175
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3922
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
52241
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
4303
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
42057
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
45377
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтың хал актілерін тіркеу бөлімі
26351
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1528
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
24823
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
847 719
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10150
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
10000
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
150
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
828243
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
5672
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
822571
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкiмінің аппараты
7995
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
7995
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1331
015
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
1331
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік

461291
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
20724
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
20724
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
458786
004
Программа занятости
281517
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
24634
007
Оказание жилищной помощи
4560
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
175
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3922
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
52241
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4303
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индиивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
42057
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
45377
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
26351
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1528
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
24823
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
847 719
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10150
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
10000
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
150
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
828243
005
Развитие коммунального хозяйства
5672
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
822571
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7995
008
Освещение улиц населенных пунктов
7995
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1331
015
Освещение улиц в населенных пунктах
1331
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

36752
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
145925
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергiлiктi атқарушы органының резервi
25629
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
113976
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6320
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
52951
052
"052 "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
52951
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
270074
061
061 Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
270074
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
379832
077
"077 "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
379832
14
Борышқа қызмет көрсету
3 903
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
3903
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет
көрсету
3903
15
Трансферттер
996 626,7
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
996626,7
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
6471,7
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
290098
038
Субвенциялар
689283
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
10774
Таза бюджеттік кредиттеу
335 674,9
Бюджеттік кредиттер
446924,9
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
446924,9
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
446924,9
008
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
446924,9
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
111250
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
111250
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
111250
Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
10000
Қаржы активтерін сатып алу
10000
13
Басқалар
10000

36752
452
Отдел финансов района (города областного значения)
145925
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
25629
026
Целевые текущие трансферты на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
113976
066
Целевые текущие трансферты на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
6320
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
52951
052
"052 Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
52951
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
270074
061
"061 Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
270074
464
Отдел образования района (города областного значения)
379832
077
"077 Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
379832
14
Обслуживание долга
3 903
452
Отдел финансов района (города областного значения)
3903
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
3903
15
Трансферты
996 626,7
452
Отдел финансов района (города областного значения)
996626,7
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
6471,7
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
290098
038
Субвенции
689283
051
Трансферты органом местного самоуправления
10774
Чистое бюджетное кредитование
335 674,9
Бюджетные кредиты
446924,9
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
446924,9
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
446924,9
008
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
446924,9
5
Погашение бюджетных кредитов
111 250
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
111250
13
Погашение бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета физическим лицам
111250
Сальдо по операциям с финансовыми активами
10000
Приобретение финансовых активов
10000
13
Прочие
10 000

801
18819
8600
5
Қаракеткен ауылдық округі әкімі аппараты
714
24944
3000
6
Таң ауылдық округі әкімі аппараты
620
16550
3000
7
Мақпалкөл ауылдық округі әкімі аппараты
870
19473
1000
8
Жаңадария ауылдық округі әкімі аппараты
479
10761
1000
9
Мырзабай ахун ауылдық округі әкімі аппараты
685
1000
10
Жаңаталап ауылдық округі әкімі аппараты
663
13346
1000
Барлығы
7995
157473
36752
Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы “30” мамырдағы №41-1 шешіміне 3-қосымша
Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы “21” желтоқсандағы №34-1 шешіміне 6-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен қаралған ағымдағы нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
985 330,7
Мәслихат хатшыларының лауазымдық еңбекақысының ұлғаюы
656
Жаңадан іске қосылған білім беру нысандарын ұстау
13769
Психологиялық-педагогикалық түзету кабинеттерінің ұстауға
15539
Облыста жалпы білім беру мектептерді қосымша дефектолог бірліктермен қамтамасыз етуге
5303
"Балаларға арналған ақысыз ІТ-сыныптар" жобасы аясында білім беру ұйымдарын STEM-платформасымен қамтамасыз етуге
2700
Интерактивті онлайн сабақтарының контентін басқару үшін sabak.kz веб сайтына кіруін қосу бойынша қызметі
280
Білім беру нысандарын бейнебақылаумен қамтамасыз етуге
6442
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекеме-лер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
159
Білім саласы бойынша көп балалы және аз қамтылған отбасыларына қосымша көмек көрсетуге
22200
қысқа мерзімді кәсіби оқуға
26366
жастар практикасына
9848
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
2634
Ұлы Отан соғысына қатысушылары мен мүгедектеріне және Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы қажырлы еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған адамдарға сауықтыру үшін бір жолғы әлеуметтік көмек
202
Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде 6 ай жұмыс істеген (қызмет еткен) адамдарды әлеуметтік қолдауға
17423
Өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарындағы отбасылар санынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге
18421
Туберкулез ауруының қолдаушы фазасында емделіп жүрген науқастарға әлеуметтік көмек көрсетуге
9090
гемобластоздар мен апластикалық анемияны қосқанда гематологиялық аурулармен ауырған диспансерлік есепте тұрған балаларға әлеуметтік көмек көрсетуге
230
Ауғаныстандағы ұрыс-қимылдарға қатысушылар мен мүгедектеріне бір жолғы әлеуметтік көмек көрсетуге

801
18819
8600
5
Аппарат акима сельского округа Каракеткен
714
24944
3000
6
Аппарат акима селького округа Тан
620
16550
3000
7
Аппарат акима сельского округа Макпалкол
870
19473
1000
8
Аппарат акима сельского округа Жанадария
479
10761
1000
9
Аппарат акима сельского округа Мырзабай ахун
685
1000
10
Аппарат акима сельского округа Жанаталап
663
13346
1000
Всего
7995
157473
36752
Приложение 3 к решению Жалагашского районного маслихата от “30” мая 2019 года №41-1
Приложение 6 к решению Жалагашского районного маслихата от “21” декабря 2018 года №34-1
Текущие целевые трансферты предусмотренные из областного бюджета в районный бюджет на 2019 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
985 330,7
На увеличение размера должностных окладов секретарей маслихатов
656
На содержание вновь вводимых обьектов образования
13769
На содержание психолого-медико-педагогической консультативной кабинетов
15539
На содержание общеобразовательным школам дополнительных деффектологов
5303
На обеспечений учреждений образования платформами-STEM в рамках проекта "Создание бесплатных IT-классов для детей"
2700
На оказание услуг по подключению инновационных школ к веб-сайту sabak.kz веб для управления контентом интерактивных онлайн уроков
280
Обеспечение видеонаблюдением объектов образование
6442
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
159
На оказание дополнительных мер поддержки многодетным и малообеспеченным семьям в сфере образования
22200
На краткосрочное профессиональное обучение
26366
На молодежную практику
9848
Размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
2634
На единовременную социальную помощь на оздоровление участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и лицам, награжденным орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны
202
На социальную поддержку лицам, проработавшим (прослужившим) не менее 6 месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны
17423
На оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям
18421
На оказание социальной помощи для больных туберкулезом, находящихся на поддерживающей фазе лечения
9090
На оказание социальной помощи детям, состоящим на диспансерном учете с гематологическими заболеваниями, включая гемобластозы и апластическую анемию
230
На единовременную социальную помощь участникам и инвалидам боевых действий в Афганистане

2424
Қоғамдық жұмысқа
39842
"е-Халық" ақпараттық жүйесінің модификациялануына байланысты Халықты жұмыспен қамту орталықтарын, аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округ әкімдіктерін компьютерлік техникамен жабдықтауға
10833
Жаңадан іске қосылған дене шынықтыру және спорт нысандарын ұстауға
34581
Аудандық, ауылдық кітапханаларға кітап сатып алуға
587
мәдени-демалыс ұйымдарына қосымша хореограф бірліктерімен қамтамасыз етуге
2924
Мәдениет нысандарын жылумен қамтамасыз етуге
7284
Облыстық деңгейден аудандық деңгейге берілген 1 бірлік штаттан тыс қызметкердің ұстау шығындарына
1199
Су шаруашылығы нысандарын құжаттандыруға
38227
Атқарушылық биліктің мемлекеттік саясатын тиісті аумақты дамыту мүдделерімен және қажеттіліктерімен үйлесімдікте жүргізуді қамтамасыз етуге
5000
Жалағаш кентінде Бұхарбай батыр көшесін орташа жөндеу
170573,7
Жалағаш кентіндегі Нысанбай жырау көшесін орташа жөндеу
53157
Жалағаш кентіндегі Абай көшесін орташа жөндеу
309146
Аудандық маңызы бар "Самара-Шымкент-Еңбек-Есет батыр-Жаңадария" автомобиль жолын орташа жөндеу, 0-8 км
81878
"Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға, оның ішінде:
76413
Жалағаш кентіндегі №201 мектеп-лицей ғимаратын күрделі жөндеу
41781
"Жалағаш аудандық орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" мекемесі ғимаратына күрделі жөндеу
5825
Жалағаш кентіндегі Ы.Алтынсарин көшесін орташа жөндеу
3311
Жалағаш кентіндегі Т.Жүргенов көшесін орташа жөндеу
5647
Жалағаш кентіндегі Конституция көшесін орташа жөндеу
1648
Жалағаш кентіндегі І.Қабылов көшесін орташа жөндеу
5137
Жалағаш кентіндегі С.Қалыбаев көшесін орташа жөндеу
5174
Жалағаш кентіндегі Н.Мырзалиев көшесін орташа жөндеу
7890
Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы “30” мамырдағы №41-1 шешіміне 4-қосымша
Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы “21” желтоқсандағы №34-1 шешіміне 7-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен қаралған ағымдағы нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
2 711 078
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
62465
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педпгог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайту
484326
Еңбек нарығын дамытуға
166011
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға
22189
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеу
454742
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді ендіру

2424
На общественные работы
39842
На оснащение Центров занятости населения, акиматов города районного значения, поселковых и сельских округов компьютерной техникой в связи с модификацией информационнной системы "е-Халық"
10833
На содержание вновь вводимых обьектов физической культуры и спорта
34581
На приобретение книг районным, сельским библиотекам
587
На обеспечение культурно-досуговых организаций дополнительными единицами хореографов
2924
На обеспечение отопления объектов культуры
7284
Перераспределение 1 единиц внештатных сотрудников с областного уровня на районный уровень
1199
На паспортизацию водохозяйственных объектов
38227
Обеспечение проведение государственной политики исполнительской власти в сочетании с интересами и потребностями развития соответствующей территории
5000
Средний ремонт улицы Бухарбай батыра в поселке Жалагаш
170573,7
Средний ремонт улицы Нысанбай жырау в поселке Жалагаш
53157
Средний ремонт улицы Абая в поселке Жалагаш
309146
Средний ремонт автомобильной дороги районного значения "Самара-Шымкент-Енбек-Есет батыр-Жанадария", 0-8 км
81878
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
76413
Капитальный ремонт средней школы №201 в поселке Жалагаш
41781
Капитальный ремонт здания "Жалагашская районная централизованная библиотечная система"
5825
Средний ремонт улицы Ы. Алтынсарина в поселке Жалагаш
3311
Средний ремонт улицы Т. Жургенова в поселке Жалагаш
5647
Средний ремонт улицы Конституции в поселке Жалагаш
1648
Средний ремонт улицы И.Кабылова в поселке Жалагаш
5137
Средний ремонт улицы С.Калыбаева в поселке Жалагаш
5174
Средний ремонт улицы Н.Мырзалиева в поселке Жалагаш
7890
Приложение 4 к решению Жалагашского районного маслихата от “30” мая 2019 года №41-1
Приложение 7 к решению Жалагашского районного маслихата от “21” декабря 2018 года №34-1
Текущие целевые трансферты выделенные из республиканского бюджета в районный бюджет на 2019 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
2 711 078
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
62465
На увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
484326
Развития рынка труда
166011
На реализацию плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
22189
На выплату государственной адресной социальной помощи
454742
Внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов центрах занятости населения

6903
Ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
845761
Төмен ақы төленетін қызметкерлердің жалақысының мөлшерін көтеру үшін олардың салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығасыларды өтеуге
11428
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
30809
"Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға, оның ішінде:
626444
Жалағаш кентіндегі №201 мектеп-лицей ғимаратын күрделі жөндеу
338051
"Жалағаш аудандық орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" мекемесі ғимаратына күрделі жөндеу
47126
Жалағаш кентіндегі Ы.Алтынсарин көшесін орташа жөндеу
26786
Жалағаш кентіндегі Т.Жүргенов көшесін орташа жөндеу
45691
Жалағаш кентіндегі Конституция көшесін орташа жөндеу
14358
Жалағаш кентіндегі І.Қабылов көшесін орташа жөндеу
41560
Жалағаш кентіндегі С.Қалыбаев көшесін орташа жөндеу
41864
Жалағаш кентіндегі Н.Мырзалиев көшесін орташа жөндеу
71008
Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы “30” мамырдағы №41-1 шешіміне 5-қосымша
Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы “21” желтоқсандағы №34-1 шешіміне 8- қосымша
2019 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен қаралған нысаналы даму трансферттері
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы
945 637
Жаңадария елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғырту
119841
Темірбек Жүргенов елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғырту
314288
Аққыр елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғырту
204114
"Самара-Шымкент-Мадениет-Мақпалкол-Жаңаталап-Аққыр" жолындағы Оңтүстік коллектор көпірін қайта жаңғырту
138671
Жаңа қоныс елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғырту
84361
Далдабай елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғырту

6903
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
845761
На компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки низкооплачиваемых работников для повышения размера их заработной платы
11428
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
30809
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
626444
Капитальный ремонт средней школы №201 в поселке Жалагаш
338051
Капитальный ремонт здания "Жалагашская районная централизованная библиотечная система"
47126
Средний ремонт улицы Ы. Алтынсарина в поселке Жалагаш
26786
Средний ремонт улицы Т. Жургенова в поселке Жалагаш
45691
Средний ремонт улицы Конституции в поселке Жалагаш
14358
Средний ремонт улицы И.Кабылова в поселке Жалагаш
41560
Средний ремонт улицы С.Калыбаева в поселке Жалагаш
41864
Средний ремонт улицы Н.Мырзалиева в поселке Жалагаш
71008
Приложение 5 к решению Жалагашского районного маслихата от “30” мая 2019 года №41-1
Приложение 8 к решению Жалагашского районного маслихата от “21” декабря 2018 года №34-1
Целевые трансферты на развитие предусмотренные из республиканского бюджета в районный бюджет на 2019 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
945 637
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Жанадария
119841
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Темирбек Жургенов
314288
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Аккыр
204114
Реконструкция моста Южный коллектор трассы "Самара-Шымкент-Мадениет-Макпалкол-Жанаталап-Аккыр"
138671
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Жанаконыс,
84361
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Далдабай

84362
Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы “30” мамырдағы №41-1 шешіміне 6-қосымша
Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы “21” желтоқсандағы №34-1 шешіміне 11-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен қаралған нысаналы даму трансферттері
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы
235 827
Жаңадария елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғырту
5345
Темірбек Жүргенов елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғырту

84362
Приложение 6 к решению Жалагашского районного маслихата от “30” мая 2019 года № 41-1
Приложение 11 к решению Жалагашского районного маслихата от “21” декабря 2018 года №34-1
Целевые трансферты на развитие предусмотренные из областного бюджета в районный бюджет на 2019 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
235 827
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Жанадария
5345
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Темирбек Жургенов

4455
Аққыр елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғырту
5805
"Самара-Шымкент-Мадениет-Мақпалкөл-Жаңаталап-Аққыр" жолындағы Оңтүстік коллектор көпірін қайта жаңғырту
14297
Жалағаш кентіндегі әкімшілік ғимаратының құрылысы
204925
Жалағаш ауданында 12 жаттығу және стритбол алаңдарының құрылысының жоба-сметалық құжаттамасын әзірлеп мемлекеттік сараптамадан өткізу
1000
Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы “30” мамырдағы №41-1 шешіміне 7-қосымша
Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы “21” желтоқсандағы №34-1 шешіміне 12-қосымша
2019 жылдарға арналған бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесі
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бюджеттік бағдарлама
Атауы
Барлығы

4455
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Аккыр
5805
Реконструкция моста Южный коллектор трассы "Самара-Шымкент-Мадениет-Макпалкол-Жанаталап-Аккыр"
14297
Строительство административного здания в поселке Жалагаш
204925
Разработка проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы "Строительство 12 тренажерной и стритбольной площадки" в Жалагашском районе
1000
Приложение 7 к решению Жалагашского районного маслихата от “30” мая 2019 года №41-1
Приложение 12 к решению Жалагашского районного маслихата от “21” декабря 2018 года №34-1
Перечень бюджетных инвестиционных проектов на 2019 год
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Всего