“Жалағаш ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 9 қаңтардағы №2 қаулысына өгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 9 қыркүйектегі № 147 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 қыркүйекте № 6916 болып тіркелді
“Құқықтық актілер туралы” Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50-бабының 2-тармағына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. “Жалағаш ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 9 қаңтардағы № 2 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №6153 болып тіркелген, 2018 жылғы 1 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасымен бекітілген Жалағаш ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарында:
реттік нөмірі 1 - қатар алынып тасталсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Сарсенбаев

О внесении изменения в постановление акимата Жалагашского района от 9 января 2018 года №2 “Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Жалагашского района”
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 9 сентября 2019 года № 147. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 сентября 2019 года № 6916
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года “О правовых актах” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жалагашского района от 9 января 2018 года № 2 “Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Жалагашского района” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6153, опубликовано 1 февраля 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
в местах размещения нестационарных торговых объектов на территории Жалагашского района, утвержденных приложением к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 1, исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким района К. Сарсенбаев