2020–2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 50-1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 желтоқсанда № 7055 болып тіркелді.
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020–2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 931 242,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 155 455 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 660,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16 026 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 10 752 100,3 мың теңге;
2) шығындар – 12 661 604,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 810 815,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 951 877,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 141 062,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 6000 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 6000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 547 177,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 547 177,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 1 680 652,2 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 147 115,3 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 13 697,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 09.12.2020 № 67-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-1. “““2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы №50-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 5 қаңтардағы №1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 10 ақпандағы №26 қаулысымен:
2019 жылға арналған аудан бюджетіне бөлінген трансферттерден нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомалар бойынша республикалық бюджеттен 3 960,3 мың теңге және облыстық бюджеттен 1331,4 мың теңге облыстық бюджетке қайтарылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 04.03.2020 № 52-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-2. “““2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы №50-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 5 қаңтардағы №1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 26 ақпандағы №55 қаулысымен:
2019 жылға арналған аудан бюджетіне бөлінген пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтарудан 1269,8 мың теңге қысқартылғаны.
2019 жылға арналған аудан бюджетіне Қазақстан Республикасының Ұлттық қоры қаржысынан бөлінген 1269,8 мың теңге нысаналы трансферт облыстық бюджетке қайтарылғаны ескерілсін.

О районном бюджете на 2020-2022 годы
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2019 года № 50-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 27 декабря 2019 года № 7055.
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан”, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2020–2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 931 242,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 155 455 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 660,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 16 026 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 752 100,3 тысяч тенге;
2) затраты – 12 661 604,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 810 815,5 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 951 877,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 141 062,3 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 6000 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 6000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 547 177,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 1 547 177,7 тысяч тенге;
поступление займов –1 680 652,2 тысяч тенге;
погашение займов – 147 115,3 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 13 697,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 09.12.2020 № 67-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
1-1. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 10 февраля 2020 года №26 “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района от 5 января 2020 года №1 “О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2019 года №50-1 “О районном бюджете на 2020-2022 годы”””:
по неиспользованным (недоиспользованным) суммам целевых трансфертов, выделенных в бюджет района на 2019 год, из республиканского бюджета 3 960,3 тысяч тенге и из областного бюджета 1 331,4 тысяч тенге возвращены в областной бюджет.”;
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 04.03.2020 № 52-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
1-2. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 26 февраля 2020 года №55 “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района от 5 января 2020 года №1 “О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2019 года №50-1 “О районном бюджете на 2020-2022 годы”””:
Сокращены по неиспользованным (недоиспользованным) суммам целевых трансфертов, выделенных в бюджет района на 2019 год из республиканского бюджета 1 269,8 тысяч тенге;
Из средства Национального фонда Республики Казахстан выделенных в бюджет района на 2019 год 1 269,8 тысяч тенге возвращены в областной бюджет.

Ескерту. Шешім 1-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 04.03.2020 № 52-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-3. Жалағаш кенті және ауылдық округтердің бюджеттеріне аудан бюджетінен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу осы шешімнің 11-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Шешім 1-3-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 04.03.2020 № 52-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-4. “““2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 50-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 5 қаңтардағы №1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 9 сәуірдегі №13 қаулысымен:
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін Ә.Оналбаев атындағы №117 орта мектептің ғимаратының күрделі жөндеуге 219 093,0 мың теңге, Аққыр ауылындағы №188 орта мектеп ғимаратының күрделі жөндеуге 229 909,0 мың теңге, Жалағаш кентіндегі көшелерді орташа жөндеуге 586 040,8 мың теңге бөлінгені;
Республикалық бюджеттен көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға бөлінген 293 913,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттердің қысқартылғаны;
Облыстық бюджеттен көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға бөлінген 10 000,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттердің қысқартылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-4-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 04.05.2020 № 56-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-5. “““2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы” Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 374 шешімін іске асыру туралы” Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 129 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Қызылорда облысы әкімдігінің 2020 жылғы 24 сәуірдегі №25 қаулысымен:
Шағын және орта бизнес субъектілерінің салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығындарды өтеуге 56 064,0 мың теңге бөлінгені;
Төтенше жағдай режимін енгізуге байланысты аудан бюджетінен облыстық бюджетке 180 636,0 мың теңге қайтарылғаны;
Республикалық бюджеттен мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекке 142 509,0 мың теңге, қоғамдық жұмыстарға 316 191,0 мың теңге, Жалағаш кентіндегі “Наркескен спорт клубы” ғимаратын ағымдағы жөндеу жұмыстарына 33 514,0 мың теңге, М.Шәменов аулындағы спорт алаңының ағымдағы жөндеуге 7 128,9 мың теңге, Қ.Қазантаев атындағы мәдениет үйі ғимаратын ағымдағы жөндеу жұмыстарына 5 000,0 мың теңге, “Мәдениет және өнерді дамыту орталығы” ғимаратының спорт залын ағымдағы жөндеу жұмыстарына 51 791,3 мың теңге, Таң ауылындағы ауылдық мәдениет үйі ғимаратын ағымдағы жөндеу жұмыстарына 13 685,6 мың теңге, Жалағаш кентінің орталық алаңын абаттандыру жұмыстарына 50 110,0 мың теңге, Ақсу елді мекенінің көшелерін жарықтандыруға 6 462,0 мың теңге, Ақсу елді мекеніне кіре беріс аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын жарықтандыруға 18 218,3 мың теңге, аудандық маңызы бар “Самара-Шымкент-Тан” (0-3,3 км) автомобиль жолын орташа жөндеуге 105 999,0 мың теңге, “Самара-Шымкент-Жөсалы-Жалағаш-Қаракеткен” (0-2,575 км) автомобиль жолын орташа жөндеуге 91 788,6 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені;

Сноска. Решение дополнено пунктом 1-2 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 04.03.2020 № 52-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
1-3. Утвердить распределение сумм целевых текущих трансфертов выделяемых из районного бюджета бюджетам поселка Жалагаш и сельских округов согласно приложению 11 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-3 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 04.03.2020 № 52-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
1-4. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 9 апреля 2020 года №13 “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района от 5 января 2020 года №1 “О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 50-1 “О районном бюджете на 2020-2022 годы”””:
Выделены 229 909,0 тысяч тенге на капитальный ремонт зданий средней школы №117 имени А.Оналбаева, 219 093,0 тысяч тенге на капитальный ремонт школы №188, 586 040,8 тысяч тенге на средний ремонт улиц в поселке Жалагаш для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости;
Сокращены целевые текущие трансферты 293 913,0 тысяч тенге выделенные из республиканского бюджета на реализацию приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;
Сокращены целевые текущие трансферты 10 000,0 тысяч тенге выделенные из областного бюджета на реализацию приоритетных проектов транспортной инфраструктуры.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-4 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 04.05.2020 № 56-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
1-5. Учесть, что постановлением акимата Кызылординской области от 24 апреля 2020 года №25 “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Кызылординской области от 23 декабря 2019 года №129 "О реализации решения Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 374 “Об областном бюджете на 2020-2022 годы”””:
Выделены из республиканского бюджета 56 064,0 тысяч тенге на компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субьектов малого и среднего бизнеса;
Возвращены 180 636,0 тысяч тенге в связи с введением режима чрезвычайного положения из районного бюджета в областной бюджет;
Выделены из республиканского бюджета в рамках Дорожной карты занятости на 2020 - 2021 годы 142 509,0 тысяч тенге на выплату государственной адресной социальной помощи, 316 191,0 тысяч тенге на общественные работы, 33 514,0 тысяч тенге на текущий ремонт зданий “Спортивный клуб Наркескен” в поселке Жалагаш, 7 128,9 тысяч тенге на текущий ремонт спорт площадки в селе М.Шаменов, 5 000,0 тысяч тенге на текущий ремонт здания Дома культуры имени К. Казантаева, 51 791,3 тысяч тенге на текущий ремонт спорт зала зданий “Центр развития культуры и искусства”, 13 685,6 тысяч тенге на текущий ремонт здания сельского Дома культуры в селе Тан, 50 110,0 тысяч тенге на благоустройство центральной площади поселка Жалагаш, 6 462,0 тысяч тенге на освещение улиц населенного пункта Аксу, 18 218,3 тысяч тенге на освещение автомобильных дорог районного значения на въезде к населенному пункту Аксу, 105 999,0 тысяч тенге на средний ремонт автомобильной дороги районного значения “Самара-Шымкент-Тан” (0-3,3 км), 91 788,6 тысяч тенге на средний ремонт автомобильной дороги районного значения “Самара-Шымкент-Жосалы-Жалагаш-Каракеткен” (0-2,575 км);

Облыстық бюджеттен мектепке дейінгі білім беру ұйымдары мен жалпы білім беретін мектептерін “Абайтану әліппесі” және “Даналық әліппесі” интерактивті интеллектуалды оқу-әдістемелік кешендермен қамтамасыз етуге 1 950,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер және Жалағаш кентіндегі әкімшілік ғимаратының құрылысына 59 439,1 мың теңге нысаналы даму трансферттері бөлінгені;
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін Жалағаш кентінде Алмағамбетов көшесі бойындағы емхана ғимаратын бала бақша етіп реконструкциялауға 249 666,0 мың теңге, Жалағаш кенті “Дәуімбай” учаскесінде салынатын бір пәтерлі 3 бөлмелі арендалық 30 тұрғын үй құрылысы 91 000,0 мың теңге ішкі қарыздар есебінен бөлінгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-5-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 04.05.2020 № 56-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-6. “““2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 50-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 5 қаңтардағы № 1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 26 мамырдағы № 57 қаулысымен:
Республикалық бюджет есебінен Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге 101 940 мың теңге бөлінгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-6-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 17.06.2020 № 58-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-7. “2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы №50-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 5 қаңтардағы №1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 2 қыркүйектегі №124 қаулысымен:
Республикалық бюджет есебінен 66 446,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт бөлінгені;
республикалық бюджеттен бөлінген 255 534,3 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт қысқартылғаны;
облыстық бюджет есебінен 12 455,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт, 25 932,5 мың теңге нысаналы даму трансферті бөлінгені;
облыстық бюджеттен бөлінген 34 673,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт қысқартылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-7-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 22.09.2020 № 63-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттің кірістерінің құрамында ауданға бөлу нормативтері келесі көлемдерде белгіленгені ескерілсін:

Выделены целевые текущие трансферты из областного бюджета на обеспечение дошкольных организаций образования и общеобразовательных школ интерактивно-интеллектуальными учебно-методическими комплексами “Абайтану әліппесі” и “Даналық әліппесі” 1 950,0 тысяч тенге и целевые трансферты на развитие 59 439,1 тысяч тенге на строительство административного здания в поселке Жалагаш;
Выделены за счет внутренних займов в рамках Дорожной карты занятости 249 666,0 тысяч тенге на реконструкцию здания поликлиники под детский сад по улице Алмагамбетова в поселке Жалагаш, 91 000,0 тысяч тенге на строительство одноквартирных 3-х комнатных 30-ти арендных жилых домов на участке Даумбай в поселке Жалагаш.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-5 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 04.05.2020 № 56-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
1-6. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 26 мая 2020 года №57 “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района от 5 января 2020 года №1 “О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 50-1 “О районном бюджете на 2020-2022 годы”””:
За счет республиканского бюджета на возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан выделено 101 940 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-6 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 17.06.2020 № 58-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
1-7. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 2 сентября 2020 года №124 “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района от 5 января 2020 года № 1 “О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 50-1 “О районном бюджете на 2020-2022 годы”:
Выделены из республиканского бюджета текущие целевые трансферты 66 446,0 тысяч тенге;
сокращены текущие целевые трансферты выделенные из республиканского бюджета 255 534,3 тысяч тенге;
выделены из областного бюджета текущие целевые трансферты 12 455,0 тысяч тенге, целевые трансферты на развитие 25 932,5 тысяч тенге;
сокращены текущие целевые трансферты выделенные из областного бюджета 34 673,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-7 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 22.09.2020 № 63-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что нормативы распределения в район в составе доходов бюджета района на 2020 год установлены в следующих объемах:

1) “Төлем көзiнен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы” және “Төлем көзiнен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы” -50 пайыз;
2) “Әлеуметтік салық” -50 пайыз.
3. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте, аудандық бюджеттен кент, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі 1 532 185 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Жалағаш кенті 485 766 мың теңге;
Ақсу ауылдық округі 54 572 мың теңге;
Аққұм ауылдық округі 122 450 мың теңге;
Аққыр ауылдық округі 50 460 мың теңге;
Аламесек ауылдық округі 64 636 мың теңге;
Бұқарбай батыр ауылдық округі 131 277 мың теңге;
Еңбек ауылдық округі 52 060 мың теңге;
Жаңадария ауылдық округі 43 411 мың теңге;
Жаңаталап ауылдық округі 42 365 мың теңге;
Қаракеткен ауылдық округі 69 244 мың теңге;
Мәдениет ауылдық округі 107 562 мың теңге;
Мақпалкөл ауылдық округі 108 830 мың теңге;
Мырзабай ахун ауылдық округі 41 181 мың теңге;
М.Шаменов ауылдық округі 109 508 мың теңге;
Таң ауылдық округі 48 863 мың теңге;
4. 2020 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен қаралған ағымдағы нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2020 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен қаралған ағымдағы нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2020 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен қаралған нысаналы даму трансферттері 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2020 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен қаралған нысаналы даму трансферттері 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2020 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесі 8-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2020 жылға арналған Жалағаш кенті және ауылдық округ бюджеттеріне облыстық бюджет қаржысы есебінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу 9-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. 2020 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 10-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Ауданның жергiлiктi атқарушы органының 2020 жылға арналған резервi 25 606 мың теңге көлемінде бекітілсін.

1) “Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты” и “Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты” -50 процентов;
2) “Социальный налог” - 50 процентов.
3. Предусмотреть в бюджете района на 2020 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты поселка и сельских округов в сумме 1 532 185 тысяч тенге, в том числе:
Поселок Жалагаш 485 766 тысяч тенге;
Сельский округ Аксу 54 572 тысяч тенге;
Сельский округ Аккум 122 450 тысяч тенге;
Сельский округ Аккыр 50 460 тысяч тенге;
Сельский округ Аламесек 64 636 тысяч тенге;
Сельский округ Бухарбай батыр 131 277 тысяч тенге;
Сельский округ Енбек 52 060 тысяч тенге;
Сельский округ Жанадария 43 411 тысяч тенге;
Сельский округ Жанаталап 42 365 тысяч тенге;
Сельский округ Каракеткен 69 244 тысяч тенге;
Сельский округ Мадениет 107 562 тысяч тенге;
Сельский округ Макпалкол 108 830 тысяч тенге;
Сельский округ Мырзабай ахун 41 181 тысяч тенге;
Сельский округ М.Шаменов 109 508 тысяч тенге;
Сельский округ Тан 48 863 тысяч тенге;
4. Утвердить целевые текущие трансферты, предусмотренные из областного бюджета в районный бюджет на 2020 год согласно приложению 4.
5. Утвердить целевые текущие трансферты предусмотренные из республиканского бюджета в районный бюджет на 2020 год согласно приложению 5.
6. Утвердить целевые трансферты на развитие предусмотренные из областного бюджета в районный бюджет на 2020 год согласно приложению 6.
7. Утвердить целевые трансферты на развитие предусмотренные из республиканского бюджета в районный бюджет на 2020 год согласно приложению 7.
8. Утвердить перечень бюджетных инвестиционных проектов на 2020 год согласно приложению 8.
9. Утвердить распределение сумм целевых текущих трансфертов выделяемых из областного бюджета бюджетам поселка Жалагаш и сельских округов на 2020 год согласно приложению 9.
10. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2020 год, согласно приложению 10.
11. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в сумме 25 606 тысяч тенге.

12. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жалағаш аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы, Аудандық
мәслихат хатшысы
М. Еспанов
Жалағаш аудандық мәслихатының
2019 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 50-1 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 09.12.2020 № 67-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Кірістер

12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Жалагашского
районного маслихата, Секретарь
районного маслихата
М. Еспанов
Приложение 1 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 23 декабря 2019 года № 50-1
Бюджет района на 2020 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 09.12.2020 № 67-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

540456,7
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
110609
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
911565
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) білім бөлімі
5253
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
5253
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
288978,5
010
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
288978,5
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
584 102,5
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
389789
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
29274
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
1147
008
1999 жылдың 26 шілдесінде “Отан”, “Данқ” ордендерiмен марапатталған, “Халык Қаһарманы” атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
184
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3618
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
44540
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
4938
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
58001,5
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
52611
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтың хал актілерін тіркеу бөлімі
33231
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1160
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
4246
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
27825
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
701 638,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
106645
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
158
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
94890
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

540456,7
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
110609
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
911 565
464
Отдел образования района (города областного значения)
5253
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
5253
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
288978,5
010
Государственная адресная социальная помощь
288978,5
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
584 102,5
004
Программа занятости
389789
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
29274
007
Оказание жилищной помощи
1147
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
184
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3618
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
44540
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4938
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
58001,5
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
52611
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
33231
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1160
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4246
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
27825
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
701 638,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
106645
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
158
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезывычайного положения в Республике Казахстан
94890
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

937
007
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
86805
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
106364
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
105482
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
882
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
7955
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
7955
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
18792
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18792
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
64693
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41920
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
17261
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5512
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
121 324
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
43744
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43744
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
21849
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21849
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
55731
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
55731
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
33 508
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
33508
001
Жергілікті деңгейде құрылыс,сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33508
12
Көлік және коммуникация
305 747
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
303028
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
28481
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
274547
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2719
024
Кентішілік (қалаішілік), қала маңындағы ауданішілік қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру

937
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
86805
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
106364
006
Функционирование районных (городских) библиотек
105482
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
882
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
7955
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
7955
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
18792
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
18792
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
64693
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
41920
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
17261
006
Капитальные расходы государственного органа
5512
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
121 324
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
43744
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
43744
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
21849
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
21849
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
55731
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
55731
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
33 508
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
33508
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
33508
12
Транспорт и коммуникации
305 747
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
303028
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
28481
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения
и улиц населенных пунктов
274547
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2719
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
0
008
Жергiлiктi атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
0
Жалағаш аудандық мәслихатының
2019 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 50-1 шешіміне 4-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен қаралған ағымдағы нысаналы трансферттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 09.12.2020 № 67-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
303 510,0
Білім беру ұйымдарын жаңа модификациялы пәндік кабинеттермен қамтамасыз ету
119906
Облыстағы жалпы білім беру инновациялық мектептеріндегі IT сыныптарын 3D құрылғылармен жабдықтауға
2620
Білім беру нысандарын бейнебақылаумен қамтамасыз ету
17865
Жалпы білім беру мектептерді қосымша дефектолог бірліктермен қамтамасыз ету
5303
2019-2021 жылдарға арналған әлеуметтік жол картасы негізінде көп балалы және аз қамтамасыз етілген отбасыларды қолдау
16894
2019-2020 оқу жылында сынып жиынтықтарының ұлғаюына
36487
Мүмкіндігі шектеулі балаларға арналған инклюзивті орта қалыптастыруға бағытталған жол картасы есебінен
26701
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары мен жалпы білім беретін мектептерін “Абайтану әліппесі" және “Даналық әліппесі” интерактивті интеллектуалды оқу-әдістемелік кешендермен қамтамасыз етуге
1350
жалпы білім беретін мектептердің 1-11 кластары үшін веб-платформада электронды оқулықтар сатып алуға
2526
2020-2021 оқу жылында 279 сынып жиынтығына ұлғаюына
21067
Еңбек нарығын дамытуға
10133
“Инватакси” қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
2470
Ұлы Отан соғысының ардагерлеріне және оларға теңестірілгендерге бір реттік әлеуметтік көмек төлеуге
18800
Өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсету
11945
Туберкулез ауруының қолдаушы фазасында емделіп жүрген науқастарға әлеуметтік көмек көрсету
9443
Жалағаш аудандық мәслихатының
2019 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 50-1 шешіміне 5-қосымша
2020 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен қаралған ағымдағы нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 09.12.2020 № 67-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
2 262 072
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
72309
мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға

452
Отдел финансов района (города областного значения)
0
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
0
8
Используемые остати бюджетных средств
0
1
Свободные остатки бюджетных средств
0
Приложение 4 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 23 декабря 2019 года № 50-1
Целевые текущие трансферты предусмотренные из областного бюджета в районный бюджет на 2020 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 09.12.2020 № 67-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
303 510,0
Обеспечение общеобразовательных школ области кабинетами новой модификации
119906
На оснащение ІТ-классов инновационных школ области 3D оборудованиями
2620
Обеспечение видеонаблюдением объектов образование
17865
Обеспечение общеобразовательных школ дополнительными дефектологами
5303
Поддержка многодетных и малообеспеченных семей на основании социальной дорожной карты на 2019-2021 годы
16894
Увеличение класс-комплектов на 2019-2020 учебный год
36487
Дорожная карта для создания инклюзивной среды для детей с ограниченными возможностями
26701
Обеспечение дошкольных организаций образования и общеобразовательных школ интерактивно-интеллектуальными учебно-методическими комплексами "Абайтану әліппесі" и "Даналық әліппесі"
1350
На приобретение электронных учебников на веб-платформе для 1-11 класов общеобразовательных школ
2526
Увеличение 279 класс-комплектов на 2020-2021 учебный год
21067
На развитие рынка труда
10133
На размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
2470
На выплату единовременной социальной помощи ветеранам Великой Отечественной войны и отдельным категориям приравненных к ним лиц
18800
Оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям
11945
Оказание социальной помощи для больных туберкулезом, находящихся на поддерживающей фазе лечения
9443
Приложение 5 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 23 декабря 2019 года № 50-1
Целевые текущие трансферты предусмотренные из республиканского бюджета в районный бюджет на 2020 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 09.12.2020 № 67-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
2 262 072
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
72309
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования

833474
мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
522757
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар
62183
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
286192
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
4246
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
25355
еңбек нарығын дамытуға
335771
мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
16693
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге

833474
на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
522757
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
62183
на выплату государственной адресной социальной помощи
286192
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4246
обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
25355
на развитие рынка труда
335771
на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
16693
возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезывычайного положения в Республике Казахстан

94890
дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
8202
Жалағаш аудандық мәслихатының
2019 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 50-1 шешіміне 6-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен қаралған нысаналы даму трансферттері
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 11.11.2020 № 65-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы

94890
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта
8202
Приложение 6 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 23 декабря 2019 года № 50-1
Целевые трансферты на развитие предусмотренные из областного бюджета в районный бюджет на 2020 год
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 11.11.2020 № 65-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего

246 065,1
Таң ауылдық округі, Жаңақоныс елді мекенін сумен қамту жүйесін қайта жаңғырту жобасын қоса қаржыландыру
28615
Қаракеткен ауылдық округі, Далдабай елді мекенін сумен қамту жүйесін қайта жаңғырту жобасын қоса қаржыландыру
30075
Жалағаш кентіндегі салынатын әкімшілік ғимаратының құрылысы
117970,1
“Самара-Шымкент-Мадениет-Т.Жүргенов-Жаңаталап-Аққыр” жолындағы Оңтүстік коллектор көпірін қайта жаңғырту

246 065,1
Софинансирование проекта "Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Жанаконыс, аульного округа Таң
28615
Софинансирование проекта "Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Далдабай, аульного округа Каракеткен
30075
Строительство административного здания в поселке Жалагаш
117970,1
"Реконструкция моста через Южный коллектор трассы" Самара-Шымкент-Мадениет-Т.Жургенов-Жанаталап-Аккыр"

28639
Есет батыр, Мәдениет елді мекенінен биотермиялық шұңқыр құрылысы
40766
Жалағаш аудандық мәслихатының
2019 жылғы 23 желтоқсаны
№ 50-1 шешіміне 7-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен қаралған нысаналы даму трансферттері
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы
420 904
Жаңа қоныс елді мекенін сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
203113
Далдабай елді мекенін сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға

28639
Строительство биотермической ямы в населенных пунктах Есет батыр, Мадениет
40766
Приложение 7 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 23 декабря 2019 года № 50-1
Целевые трансферты на развитие предусмотренные из республиканского бюджета в районный бюджет на 2019 год
Наименование
(Сумма, тысяч тенге)
Всего
420 904
"Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Жанаконыс, аульного округа Таң
203113
"Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Далдабай, аульного округа Каракеткен

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
56526,4
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
37463
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
19063,4
Жалағаш аудандық мәслихатының
2019 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 50-1 шешіміне 9-қосымша
2020 жылға арналған Жалағаш кенті және ауылдық округ бюджеттеріне облыстық бюджет қаржысы есебінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
56526,4
022
Развитие транспортной инфраструктуры
37463
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
19063,4
Приложение 9 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 23 декабря 2019 года № 50-1
Распределение сумм целевых текущих трансфертов выделяемых из областного бюджета бюджетам поселка Жалагаш и сельских округов на 2020 год

Ескерту. 9-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 09.12.2020 № 67-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы,мың теңге
Барлығы
99 954,3
Таң ауылдық округі, Таң ауылы орталық алаңын абаттандыруға
99 954,3
Жалағаш аудандық мәслихатының
2019 жылғы 23 желтоқсаны
№ 50-1 шешіміне 10-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Бiлiм беру
Жалпы бiлiм беру
Жалағаш аудандық мәслихатының
2019 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 50-1 шешіміне 11-қосымша
Жалағаш кенті және ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

Сноска. Приложение 9 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 09.12.2020 № 67-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
Наименование
Сумма,тысяч тенге
Всего
99 954,3
На благоустройство центральной площади села Тан, сельского округа Тан
99 954,3
Приложение 10 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 23 декабря 2019 года № 50-1
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2020 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Приложение 11 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 23 декабря 2019 года № 50-1
Распределение сумм целевых текущих трансфертов выделяемых из районного бюджета бюджетам поселка Жалагаш и сельских округов

Ескерту. 11-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 11.11.2020 № 65-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Жалағаш кенті
36 412
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
3864
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту және мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру

Сноска. Приложение 11 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 11.11.2020 № 65-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Поселок Жалагаш
36 412
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
3864
Дошкольное воспитание и обучение и организация медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения

4674
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
4500
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
15780
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
3000
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді
экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді
мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыру
4594
Ақсу ауылдық округі
8 106
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8106
Аққұм ауылдық округі
11 625
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10446
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту және мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру
552
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
627
Аққыр ауылдық округі
1760
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
1760
Аламесек ауылдық округі
800
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
800
Бұқарбай батыр ауылдық округі
2428
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
2000
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
1328
Еңбек ауылдық округі
11 300
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
900
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
1400
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
5000
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыру
4000
Жаңадария ауылдық округі
650
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
650
Жаңаталап ауылдық округі
1697
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1697
Мәдениет ауылдық округі
18 484
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
243
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту және мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру
3223
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
300
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
7451
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыру

4674
Освещение улиц населенных пунктов
4500
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
15780
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
3000
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2025 года
4594
Сельский округ Аксу
8 106
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
8106
Сельский округ Аккум
11 625
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
10446
Дошкольное воспитание и обучение и организация медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения
552
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
627
Сельский округ Аккыр
1760
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
1760
Сельский округ Аламесек
800
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
800
Сельский округ Бухарбай батыр
2428
Освещение улиц населенных пунктов
2000
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
1328
Сельский округ Енбек
11 300
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
900
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
1400
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
5000
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2025 года
4000
Сельский округ Жанадария
650
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
650
Сельский округ Жанаталап
1697
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
1697
Сельский округ Мадениет
18 484
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
243
Дошкольное воспитание и обучение и организация медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения
3223
Освещение улиц населенных пунктов
300
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
7451
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года

7267
Мақпалкөл ауылдық округі
3 570
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту және мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру
3570
Мырзабай ахун ауылдық округі
5 000
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
5000
М.Шаменов ауылдық округі
14 222
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту және мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру
6000
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
150
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
5000
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыру
3072
Таң ауылдық округі
1255
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
769
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
486
Барлығы
117 309
Жалағаш аудандық мәслихатының
2019 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 50-1 шешіміне 12-қосымша
2020 жылға арналған аудан бюджетіне “Жұмыспен қамту жол картасы” шеңберінде қаржыландырылған жобалар тізбесі
Ескерту. Шешім 12-қосымшамен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 04.05.2020 № 56-1; жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 17.06.2020 № 58-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
1 284 708,8
Білім бөлімі
449002,0
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
449002,0
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
586040,8
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
586040,8
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
249 666
Жалағаш кентінде Алмағамбетов көшесі 15 бойындағы емхана ғимаратын бала бақша етіп реконструкциялау
249666

7267
Сельский округ Макпалколь
3 570
Дошкольное воспитание и обучение и организация медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения
3570
Сельский округ Мырзабай ахун
5 000
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
5000
Сельский округ М.Шаменов
14 222
Дошкольное воспитание и обучение и организация медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения
6000
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
150
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
5000
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2025 года
3072
Сельский округ Тан
1 255
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
769
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
486
Всего
117 309
Приложение 12 к решению
Жалагашского районного маслихата
от “23” декабря 2019 года № 50-1
Список финансируемых проектов в районном бюджете на 2020 год в рамках "Дорожной карты занятости"
Сноска. Решение дополнено приложением 12 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 04.05.2020 № 56-1; в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 17.06.2020 № 58-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
1 284 708,8
Образование
449 002,0
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
449002,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
586 040,8
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
586040,8
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства
249 666
Реконструкция здания поликлиники под детский сад по ул. Алмагамбетова № 15 в поселке Жалагаш
249666